Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6243
Komentářů: 1373

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Samsung Galaxy Note 8 poprvé na skutečných fotografiích
Od: Pavel Skala - Úterý, 08.08. 2017 - 07:00:00

O Galaxy Note 8 už toho je známo celkem hodně. Nyní unikly i jeho snímky. Ne rendery, ale skutečné fotografie, které jej ukazují ze všech stran.Příliš mnoho nového však na obrázcích vidět není. Jsou ovšem v souladu se spekulacemi, které o novém Samsungu kolují, a tak je alespoň potvrzují. Těch pár novinek jsou vlastně jen věci, které jsou k vidění i u Galaxy S8 a není proto žádným překvapením, že Galaxy Note 8 je bude mít přinejmenším podobné, ne-li do puntíku stejné. Třeba funkce displeje Always On bude mít nejspíše stejnou funkci i vzhled jako u vlajkové lodi společnosti. Vždy dostupné tak bude i tlačítko home, lze předpokládat, že bude opět reagovat na tlak.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Na dalším obrázku je vidět S Pen. Ani na něm však k nalezení nic nového, vypadá naprosto totožně s perem Galaxy Note 7. Samotný zdroj úniku (nyní už nedostupný) proklamoval, že bude i hardwarově stejný, což znamená, že dokáže rozpoznat 4096 úrovní tlaku a bude fungovat i pod vodou.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Dřívější spekulace o samotném přístroji říkají, že by měl být poháněn osmijádrovým procesorem o frekvenci 2450 Mhz na chipsetu Snapdragon 835 MSM8998. K dizpozici by mělo být 6 GB RAM, ve vnitřním uložišti pak 64 GB. Na ukládání energie by mohla být dostupná kapacita 3300 mAh, baterie by měla být nevyměnitelná. Samozřejmostí je dnes již i duální kamera schopná snímat obraz až v rozlišení 12 megapixelů, zpředu pak další kamera v rozlišení 8 megapixelů. Samotný displej bude mít 6,3 palce, rozlišení 1440x2960 pixelů a fungovat bude na technologii AMOLED.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Odhalen by nový Galaxy Note měl být 23. srpna. Lze očekávat, že do té doby ještě pár úniků zaznamenáme.

Zdroj: Phonearena, Slashleaks


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund