Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6256
Komentářů: 1459

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

7 mobilních aplikací, při kterých si procvičíte svaly
Od: Evzenie Janovska - Pondělí, 18.09. 2017 - 06:00:00

Chcete si zacvičit a nechce se vám někam pravidelně chodit? Protáhnout si kostru a procvičit svaly můžete i z pohodlí domova. K tomu vám může pomoci těchto sedm aplikací.

 1. Home Workouts

 2. Aplikace Home Workouts pochází z vývojářského studia Caynax, které se zaměřuje na vývoj sportovních a fitness aplikací. Jedinečnost této aplikace spočívá v obsahu intenzivního intervalového cvičení, při kterém se zapojí do činnosti větší svaly. Intenzivní cvičení větších svalů je velice efektivní způsob odbourávání podkožního tuku.

  Aplikace Home Workouts obsahuje velké množství cviků, co do druhů i do náročnosti. Díky tomu je vhodná pro zkušené cvičence i pro úplné začátečníky. Nechybí ani grafické znázornění každého cviku. V aplikaci najdete také různé cvičební plány zaměřené na určité partie.

 3. Superlife

 4. Jste pohybově aktivní a současně máte rádi soutěžení a výzvy? Pokud ano, je pro vás dobrou volbou aplikace Superlife. Najdete v ní spoustu sportovních aktivit, jako je například cyklistika, běh, plavání, které se zaznamenávají do vašeho profilu. Nechybí ani výzvy, kde je například třeba ujet na kole za týden 100 kilometrů.

 5. Sworkit

 6. Aplikace Sworkit nabízí více než 160 cviků, rozdělených na silové cviky, kardio, strečink a jógu. V každé z těchto čtyř kategorií si můžete vybrat z několika sériových cviků, rozdělených podle oblastí těla. Potom si už jen nastavíte dobu, po kterou chcete daný cvik provádět a zmáčknete start.

  Hned na začátku vás uvítá milý hlas, který vás vyzve k zaujetí polohy ke cviku. Poslední vteřiny před vypršením limitu se na videu objeví svalovec, který vám předvádí, jak by měl daný cvik vypadat. Aplikace je vybavena funkcí, která vede záznamy o vašich aktivitách.

 7. 30 Days Fitness Challenge

 8. Jak napovídá název aplikace 30 Days Fitness Challenge, jedná se o třicetidenní cvičební program. Nejprve si zvolíte oblast těla, na kterou se chcete zaměřit a jednu ze čtyř kategorií obtížnosti. Oblast těla i kategorii obtížnosti můžete během měsíce libovolně měnit.

  Po nastavení těchto parametrů vám aplikace nabídne různé cviky. U žádného cviku nechybí názorná ukázka. Aplikace navíc hlídá dobu, po kterou byste měli cvičit, čímž vám znemožní podvádět. První den aplikace vyhodnotí, jak jste si vedli při provádění jednotlivých cviků a sestaví vám optimální cvičení plán na zbytek měsíce.

 9. 7 Minute Workout

 10. Aplikace 7 Minute Workout je určená pro jedince, jejichž denní program je doslova nabitý úkoly a povinnostmi. Sedm minut je doba, která se vejde i do toho nejvíce nabitého denního programu. Sedm minut je také doba, po kterou aplikace 7 Minute Workout stihne důkladně potrápit a procvičit vaše tělo. Ke cvičení nepotřebujete žádné zvláštní vybavení, stačí vám židle a zeď.

 11. Touchfit: GPS

 12. Pokud jste zvyklí sportovat a máte rádi výzvy, můžete vyzkoušet aplikaci Touchfit: GPS. Čeká vás 500 videí s obtížnými cviky a přísnými trenéry, kteří z vás doslova vymačkají všechnu energii. Pokud si nejste jisti správným provedením cviku, můžete si ho nechat vysvětlit znova.

 13. TRX

 14. TRX je cvičení vlastní vahou a také jedna z fitness aplikací společnosti Fitness Anywhere. Máte na výběr z aplikací TRX HOME Kit, TRX PRO Kit, TRX FORCE Kit či TRX RIP Trainer.

  Aplikace TRX FORCE je určena zkušeným sportovcům. Obsahuje totiž 12-týdenní kondiční program, sestavený pro americké vojenské jednotky. Ostatní aplikace TRX jsou méně náročné.

  Pokud jste si koupili originální balení TRX, najdete v něm kód, kterým odemknete aplikaci. Uvítá vás knihovna cviků včetně instruktážního videa a popisu, jak daný cvik provádět správně. Jednotlivé cviky jsou rozdělené podle partií na cviky pro horní část těla, cviky pro dolní část tělo, cviky zaměřené na střed těla (CORE) a cviky na celé tělo (Kombo). Cviky jsou složené do tréninkových plánů, přičemž první čtyři plány máte zdarma, další si můžete dokoupit přímo v aplikaci jediným kliknutím.

  Každý tréninkový plán je k dispozici ve dvou formátech, ve formátu TRX Burn a TRX Build. Formát TRX Burn je intervalový trénink, který je velice účinný pro hubnutí. Zrychlí váš metabolismus a zbaví vás části vašich tukových zásob. Pokud se chcete zaměřit na budování svalů, je pro vás ideální formát TRX Built, který podpoří nárůst svalové hmoty a posílí svaly celého těla.

  Aplikace TRX si můžete stáhnout z APP Store nebo z Google Play.

Zdroj:dotekomanie.cz koule.cz trxsystem.cz


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund