Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6256
Komentářů: 1459

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

HP Elite x3 končí, Windows 10 Mobile bude nejspíš následovat
Od: Pavel Skala - Středa, 27.09. 2017 - 04:00:00

Není mnoho společností, které by se obtěžovaly vydávat smartphone se systémem Windows 10 Mobile. HP bylo jednou z těch, které to udělaly. O rok později už víme, že přístroj, který nepřitáhl větší pozornost, se přestane prodávat v letošním listopadu. Podporován přestane být dvanáct měsíců na to, tedy celých dva a půl roku po uvedení na trh.

Zařízení se vezlo na snu, který v Redmondtu pro mobilní Windows vysnili. Elite x3 podporuje i funkci Continuum, díky které je možné přeměnit ho na kapesní počítač. Ani tato funkce, ani mobil samotný však příliš pozornosti nepřitáhly.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pro platformu mobilních Windows tak jde o další neúspěch v řadě. Dlouhodobě spekulované Surface smartphony nikde, a k tomu se kuloáry už nesou spekulace o tom, že Microsoft svůj Windows 10 Mobile systém zařízne.

Už má na čase. Příští rok bude totiž představen Microsoft Andromeda OS. Ten by se tak fakticky stal konkurentem Windows 10 Mobile.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Andromeda OS umožní části Windows 10 využít, aniž by ty ostatní, které nepotřebujeme, musely být v systému přítomné. Mnohým to bude znít jako oxymóron, ale pro smartphony by tak byl k dispozici lehký systém Windows. Ten by nezatěžoval hardware zbytečnostmi, takže by bylo možné efektivně využít výkon a přitom nevytvářet novou platformu, pro kterou by bylo nutné vyvíjet nové aplikace. Kompatibilní by byly ty, které najdeme ve Windows Store.

Uvidíme, zda to bude dost, aby se nový systém prosadil a Andromeda neskončí v propadlišti dějin stejně jako už slušná řádka jejích předchůdců.

Zdroj: GSMArena


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.48 sekund