Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Microsoft připravuje skládací tablet
Od: Pavel Skala - Pátek, 27.10. 2017 - 12:00:00

Pokud máte pocit, že už jste podobný titulek někdy viděli, pak to nejspíš není jen zdání. Kolem roku 2010 se živě spekulovalo o tabletu Courier. Ten sice nikdy nespatřil světlo světa, ale nyní myšlenku skládacího tabletu, do kterého bude možné psát stejně jako do sešitu, redmondští oživili.

Na zařízení je momentálně referováno jako na „Andromeda device“. V poslední době přitom slýcháme o chystaném Andromeda OS, který by měl nahradit stávající mobilní Windows. O náhodu pravděpodobně nejde, je celkem reálná šance, že tento tablet by mohl vyjít právě s novými Windows. Získal by tak kromě ohebnosti i softwarovou výhodu. Jeho OS by totiž byl kompatibilní s desktopovými Windows, pravděpodobně by se mu tak vyhnul klasický neduh mobilních zařízení s Windows – nedostatek aplikací.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pozadu nejspíše nebude ani výkonem. Zařízení by mělo disponovat jedním z nejnovějších Snapdragonů. Microsoft toto zařízení považuje za naprostou novinku, jejíž konkurence na trhu není. Někteří uživatelé by se však používáním tohoto zařízení mohli odklonit od klasických smartphonů. Ač ambicí přístroje není smartphone nahradit, bude s ním možné provádět základní telefonické úkony. Díky možnosti zařízení přeložit by navíc nemuselo být větší než některé dnešní smartphony.

Výhodou by mohlo být i přesnější ovládání díky elektronickému peru. Kolem toho by se mohlo točit více funkcí, zajímavá by mohla být i již zmiňovaná možnost do zařízení zapisovat jako do sešitu.

Myšlenka to není špatná, zařízení by si pravděpodobně svou cílovou skupinu našlo, ale ve finále bude úspěch či neúspěch záviset především na kvalitě implementace nových funkcí. V podstatě můžeme říct, že pokud to bude fungovat, pravděpodobně se to bude prodávat. Pokud jste však na skládací tablet zvědaví, budete muset být ještě trpěliví. Dříve než příští rok se rozhodně do obchodů nedostane.

Zdroj: GSMArena, Windows Central


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund