Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Číňané stvořili další kopii, tentokrát se obětí stal iPhone X
Od: Robert Skvaril - Neděle, 29.10. 2017 - 21:47:46

iPhone X máme na trhu teprve krátce. I přesto už byla vytvořena kopie, kterou si můžete koupit i vy.

O tom, že je studnice nápadů čínských soudruhů bezedná jsme se v minulosti přesvědčili již mnohokrát.

Posledním čínským výdobytkem, který rozvášnil společnost, je kopie nového iPhonu X od firmy Apple. Čtete správně, číňané nezaháleli a tuto novinku designově zkopírovali během velmi krátké doby.
Telefon, který se pyšní applovským designem se nazývá Hotwav Symbol S3. Je znát, že je to kopie každým coulem - designem kopíruje iPhone X, přídomkem S3 zase řadu telefonů od Samsungu.

Nyní se již podíváme na parametry.
Telefon je osazen šestipalcovým displejem typu IPS s rozlišením pouhých 1440x720px. Rozlišení iPhonu X se tedy nedočkáte a kvality obrazu jeho OLED displeje taktéž ne.
U displeje ještě chvíli zůstaneme. Jistě jste si všimli, že displej iPhonu X se nachází na celé přední stěně mobilu, vyjma proužku s přední kamerou. Symbol S3 nejenže nemá displej přes celý povrch (dole v místech, kde se telefon kulatí displej končí), on ho nemá ani po bocích onoho proužku. Jako smartphone od Applu tedy vypadá maximálně se zhasnutým displejem.

Při výběru procesoru neměli soudruzi příliš "šťastnou ruku" a sáhli po nepříliš vychvalované značce MediaTek, přesněji po modelu MT6739. Ten je taktován na 1.3 GHz a je vybaven čtyřmi jádry Cortex A53. Pro zájemce je k dostání i model s procesorem MT6592 taktovaným na 1.7 Ghz a osazeným celkem osmi jádry Cortex A7.

Telefon je překvapivě vybaven čtyřmi kamerami - dvěma předními a dvěma zadními. 5 a 2 Mpx kamery najdeme zepředu, na zadní straně se pak nachází primární 13 Mpx kamera a sekundární kamera s rozlišením 2 Mpx.

Ve zbývajících aspektech je Hotwav průměrný. Nabízí interní úložiště s kapacitou 16 GB, paměť RAM o velikosti 2 GB a baterii, do které se vejde 2900 mAh. Zařízení je poháněno operačním systémem Android 8 Oreo, který se výrobce z nepochopitelných důvodů neobtěžoval předělat do designového kabátu systému iOS.

Na závěr nám vyvstává otázka, zda-li má produkování takovýchto napodobenin vůbec nějaký smysl. Kýžené kvality se v žádném případě nedočkáte a přinejhorším se stanete terčem posměšků ze strany majitelů originálního zařízení.
Jaký je váš názor na kopie proslulých výrobků?
Svůj názor můžete ostatním sdělit prostřednictvím ankety, kterou najdete v pravém sloupci.
Zdroje:Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.23 sekund