Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Facebook provádí test News Feed v šesti zemích
Od: Evzenie janovska - Úterý, 31.10. 2017 - 19:00:00

Explore Feed je pro většinu uživatelů volitelná záložka, která nabízí příspěvky od stránek, které uživatel nesleduje. Uživatel si jej musí najít v menu a aktivně se na něj přepnout. Avšak v některých zemích testuje společnost Facebook naprosto jinou podobu News Feed.

Test jako nepříjemné překvapení pro některé uživatele

Uživatelům ze šesti zemí, ve kterých se test provádí, se zobrazují příspěvky z facebookových stránek na samostatně kartě Průzkum. Na hlavním informačním kanálu se jim zobrazí pouze příspěvky od přátel a uživatelů, kteří zaplatili za možnost zobrazení svých příspěvků společnosti Facebook.

Dramatický negativní dopad tohoto testu pocítili uživatelé, jejichž byznys je napojený na facebook. Výrazně jim totiž klesá návštěvnost webových stránek. Uživatelé ze šesti zemí (ze Srí Lanky, Bolívie, Guatemaly, Kambodži, Srbska i sousedního Slovenska.), vybraných společností Facebook k testování, jsou nuceni rychle hledat náhradní řešení. Po dobu testu nebudou totiž dalším uživatelům facebooku tolik na očích.

Při návštěvě Fedd Newss mají uživatelé z testovaných zemí příležitost ověřit si, jak dobře zná facebook jejich záliby. Feed News jim totiž naservíruje příspěvky, články, fotky a videa, o kterých si myslí, že se jim líbí nebo že se líbí jejich přátelům.

Dobré zprávy na závěr

Změna bude sice dlouhodobá, společnost Facebook však neplánuje rozšířit svůj test do dalších zemí. Dalším dobrou zprávou je, že naše republika nepatří mezi země, které si společnost Facebook vybrala k testování News Feed.

Zdroj:newsfeed.cz lupa.cz businessinsider.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund