Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Nákup notebooku: Nový vs. repasovaný
Od: Josef Tkáč - Sobota, 04.11. 2017 - 22:58:01

Vlastnit notebook je již dnes pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. S železnou pravidelností si také kupujeme nové stroje. Interval nákupu se většinou snižuje, jelikož se na trhu nachází velké množství modelů nižší třídy, jež toho moc nevydrží. Spousta lidí si totiž jde koupit nový přenosný počítač do obchodu a nevadí jim, že by za stejnou cenu mohli mít repasovaný, jenž bude mít zcela odlišné mnohonásobně lepší parametry. Máte strach z nákupu repasovaného přístroje? Není třeba, nabízí totiž hned několik nesporných výhod.Špičkové manažerské modely za zlomek ceny

V první řadě je zapotřebí upozornit na vysokou kvalitu provedení, jíž se repasovaný notebook vyznačuje. Jedná se především o značkové modely od společností HP, DELL či Lenovo. Tyto firmy samozřejmě dodávají na trh také low cost modely, nicméně repasované manažerské počítače se cenově při nákupu pohybovaly okolo 40 000 korun. Tomu samozřejmě odpovídá nejen výkon, ale i vzhled stroje. Vyrobeny jsou z materiálů typu oceli, hořčíku, tvrzeného plastu a podobně. Práce s nimi je tedy na úplně jiné úrovni.

Maximální výkon a spousta vychytávek

Výkon je u repasovaných notebooků maximální. Navíc dokážou nabídnout vysoký komfort. Už jen expresní odezva klávesnice mnohdy i v podsvícené podobě jasně dokladuje toto tvrzení. Zapomenout můžete i na přehřívání Palmrestu, jež bývá u levných notebooků bohužel zvykem. Zapomenout nelze ani na vysoce kvalitní LCD displej v jemném HD, či dokonce FullHD rozlišení. Samozřejmostí je i dlouhá výdrž kvalitních komponentů.

Spolehlivý servis

Mohlo by se zdát, že předností nových notebooků je dvouletá záruční lhůta. Ta jednak velmi rychle uběhne a jednak se na mnohé potíže nevztahuje. Když si polijete zařízení anebo utrhnete pant, máte zkrátka smůlu. U repase se setkáme s profesionálním servisem i po záruce, jelikož k manažerským notebookům je spousta náhradních dílů a příslušenství. Chcete dokovací stanici napojenou na veškeré periferie? Máte ji mít. Notebook do ní jen nacvaknete a můžete pracovat bez omezení. A kde repasované notebooky sehnat? Podívejte se na MUJnotebook.cz a určitě si vyberete.
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund