Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Instagram koketuje s novými funkcemi
Od: Robert Skvaril - Středa, 29.11. 2017 - 21:52:12

V poslední době vyplynulo na povrch, že Facebook zkouší do Instagramu zakomponovat nové funkce, kterých bychom se měli dočkat v nedaleké době.
Informace o obohacování Instagramu o nové funkce měly být pravděpodobně skryty do poslední chvíle, portál The Next Web však na ně přišel a nenechal si je pro sebe.

Podle dostupných dat plánuje Instagram zavést například vyhledáváč GIFů, což je funkce, která se před nějakou dobou v podobné instanci objevila také na Facebooku.
Tím však inspirace u Facebooku, jakožto mateřské společnosti nekončí. Další novinkou má být funkce pojmenovaná "Closest Friends". Jednoduše řečeno se jedná o vychytávku, která vám umožní vaše příspěvky sdílet jen s určitými osobami. Nikdo jiný je tak neuvidí.

Testovanou funkcí, která by jistě mohla zaujmout nejednoho uživatele je možnost sdílení. Díky ní odpadne nutnost použít externí aplikaci. Novinka má být dostupná přes tlačítko Regram, které bude umístěno vedle aktuálních ikon pod příspěvky.
Poslední odhalenou novinku má být archivace. Zálohy svých fotek a videí si budete moci dělat jak sami, tak je můžete nechat dělat automaticky samotným Instagramem.

Aktuálně se zdá, že přednostní právo vyzkoušet tyto novinky bude náležet uživatelům iPhonu. Android by měl být až další v pořadí. A Windows Mobile? Ten myslím není třeba komentovat, bohužel...

Pravděpodobně poslední novinkou, která se na Instagramu vyskytla je rozšíření funkcionality webové verze služby. Ta nyní nabízí i zobrazování tzv. Stories, které byly původně dostupné pouze prostřednictvím aplikace.

V poslední době se stalo jakýmsi zvláštním trendem bobtnání služeb. Původně jednoduché a většinou jednoúčelové weby se mění v komplexní molochy, které reprezentují původní ideu jen poskrovnu.
Otázkou je, kam nás tento trend dovede. V době svého vzniku byl Instagram jedinečný. V poslední době však kopíruje funkce cizích služeb. Není to však pouze otázkou Instagramu, toto chování je patrné i u dalších služeb.
Někteří uživatelé možná komplexnost ocení, jiným spíš bude na obtíž.
Ostatně podívejme se do minulosti a uveďme si příklad - kdysi zdaleka nejpopulárnější jednoduchý vypalovací software Nero Burning ROM postupem časů narostl do obrovských rozměrů a zakomponoval do sebe ještě mnohé další funkce, které často měly s vypalováním pramálo společného. A víme jak to dopadlo, Nero upadlo v zapomnění a jeho roli nahradily jiné programy.

Co myslíte, čeká Instagram podobný osud, jaký stihl Nero? Své názory můžete sdělit prostřednictvím ankety.


Zdroje:


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund