Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Datally  novinka od Google, která uspoří vaše data
Od: Evzenie Janovska - Čtvrtek, 30.11. 2017 - 20:00:00

Pokud nemáte neomezený datový tarif, bude se vám hodit každá datová úspora. Společnost Google dnes představila novou aplikaci, která vám dokáže chytře ušetřit až 30 % vašich dat.

Představení aplikace Datally

Aplikace Datally je vyvinutá k tomu, aby šetřila vaše mobilní data. Nepředstavujme si ji však jako nějakého automatického šetřiče vašich dat. Umožňuje vám sice u jednotlivých aplikací zablokovat používání dat na pozadí, avšak její hlavní funkcí je podat vám podrobný přehled o spotřebě dat.

Po spuštění aplikace vás uvítá obrazovka se zobrazením aktuálního spotřebovaného objemu dat. Pomocí dalších funkcí dostanete přehled o spotřebě dat jednotlivými aplikacemi. Zajímavou funkcí je režim pro úsporu dat (Data Server), který zablokuje data na pozadí vámi vybraným aplikacím. Blokování dat probíhá pomocí VPN připojení.

Datally -chytrá úspora vašich dat

Cílem nové aplikace Datally je ušetřit vaše mobilní data. Ta spočívá v podávání detailních informací o tom, kolik dat se použilo celkem a kolik si která aplikace „vzala“. Datally neomylně odhalí případné „žrouty“ vašich dat. Stačí jedno kliknutí a aplikace, která si bere příliš mnoho dat, je omezena. To není vše. Datally vám rovněž nabídne možnost vyhledávání na Wi-Fi, která na rozdíl od běžného připojení přes nastavení telefonu nabízí uživatelské hodnocení.

Aplikace Datally je dostupná po celém světě, ke svému fungování však potřebuje Android 5.0 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma na play.google.com

Zdroj:mobilmania.cz play.google.com svetandroida.cz smartmania.cz


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund