Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Který Fitbit náramek je pro vás ten pravý?
Od: Michaela Hnatkova - Pondělí, 21.05. 2018 - 14:00:00

Fitbit, v současné době jedno z nejznámějších zařízeních ve světě fitness, má nyní v prodeji sedm různých trackerů. Který Fitbit je pro vás nejlepší?


Fitbit Ace


Obezita u dětí je čím dál častější a Fitbit se s tím snaží něco udělat. To je také důvod, proč představí Fitbit Ace fitness tracker pro děti.

Ace obsahuje zcela novou sadu funkcí navrženou speciálně pro děti od osmi let. Toto zařízení počítá kroky vašeho dítěte, aktivní minuty a statistiky spánku. Dokonce si můžete přizpůsobit krok a cíle. Ace se dokáže ozvat a upozornit děti, aby jim pomohl si vzpomenout na pohyb, pokud příliš dlouho sedí na místě. Pokud dosáhnou svých cílů, obdrží slavnostní zprávy a sběratelské odznaky.

Fitbit navíc nově umožňuje vytvoření rodinného účtu. To umožní rodičům, aby v aplikaci Fitbit sledovali činnost dětí a jejich pokroky. K dispozici je také nové nastavení zobrazení dítěte, které omezuje data, která vaše dítě vidí v aplikaci.

Fitbit je k dispozici pro předběžnou objednávku, s oficiálním datem představení v Q2 2018.Fitbit Versa


Fitbit Versa je mnohem lépe vypadající a kompaktnější než Fitbit Ionic, a to nestojí tolik peněz. Nižší cenová značka vám poskytne méně funkcí (např. žádná GPS), ale právě to je pointa tohoto smartwatchu - Versa je pro každého.

S přidáním rychlých odpovědí nyní můžete odpovědět na téměř každé upozornění zobrazené na zápěstí. Versa také nedávno obdržena Fitbit sadu pro sledování zdraví žen, což z něj činí zařízení hlavně pro ženy.

Versa také přináší Fitbit OS 2.0, sledování tepové frekvence 24/7, cvičení s Fitbit Coachem a více než 15 režimů cvičení. K dispozici je také prostor pro uložení vaší hudby.Fitbit Ionic


Fitbit Ionic je nejlepší Fitbit, který můžete koupit, pokud potřebujete Fitbit s GPS. Je to neuvěřitelný fitness a sleep tracker, je dodáván s vestavěným systémem GPS, umožňuje platit věci přímo z vašeho zápěstí a je odolný proti vodě.

Stejně jako Fitbit Versa, Ionic podporuje rychlé odpovědi a funkci sledování zdraví žen. Jeho cena činí 7 199 Kč.Fitbit Charge 2


Je zřejmé, že se Fitbit při výrobě Charge 2 skutečně zaměřuje na design. Toto zařízení nejenže vypadá více jako módní doplněk a méně jako standardní fitness tracker, on vám navíc umožňuje výměnu pásku, pokud vás už nějaká barva přestane bavit.

Charge 2 má tentokrát větší displej, což znamená, že získal více prostoru pro mobilní upozornění. Fitbit navíc představil několik funkcí, které by měly pomoci uživatelům vydržet žít zdravý a pohodový život: Cardio Fitness Level, který vám řekne kardiovaskulární hodnocení na základě vašeho VO2 Max a Relax, a provede vás krátkými cviky na dýchání, které vám pomohou snížit krevní tlak, redukovat stres a snížit úzkost.Fitbit Alta HR


Fitbit Alta z roku 2016 je jedním z nejoblíbenějších fitness trackerů od svého uvedení na trh, hlavně kvůli elegantnímu, stylovému designu, který postrádá celá řada Fitbit zařízení. Ale co když hledáte zařízení podobné Fitbitu Alta ale nemůžete vyrazit bez snímače tepové frekvence? Pak je tu pro vás právě Fitbit Alta HR, nejtenčí tracker společnosti s monitorem tepové frekvence.

Fitbit pravděpodobně vyvinul nový čip, který snížil velikost a počet potřebných komponentů, což umožnilo štíhlejší design o 25 % oproti Charge 2. S vestavěným snímačem tepové frekvence budete moci lépe sledovat spálené kalorie, nekrotické cvičení jako jóga a spinning a také vizuální zóny srdečního tepu na zápěstí.

Funkce Sleep Stages využívá snímač tepové frekvence k určení doby strávené v lehkém, hlubokém a REM spánku, stejně jako čas, který strávíte každou noc vzhůru. Funkce Sleep Insights na druhé straně využívá veškerá data, která vaše Fitbit shromažďuje, a poskytuje tak personalizované rady, jak zlepšit spánek.Zdroj:Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund