Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

GPS a MP3 v jednom?
Od: Josef Tkáč - Středa, 13.12. 2006 - 02:00:00

Bluetooth přijímače navigačních signálů GPS se vyrábějí ve stále menších provedeních. Nejnovějším hitem je malý GPS s funkcí přehrávače hudby. Podívejte se s námi na podrobnosti.

Zařízení má označení Qstarz BT-Q920, rozměry 59 x 44 x 21 mm a hmotnost 60 gramů. Je osazen čipem SiRF Star III a baterii, která vydrží cca 12 hodin práce. Pro dobíjení poslouží miniUSB slot. Až potud by na tomto celkem sympatickém přijímači nebylo nic zvláštního.

<(p> Výjimečným ho ovšem činí integrovaný FM transmitter nebo přehrávač MP3. Podle všeho jde o volitelné moduly. Bohužel, na stránkách společnosti Qstarz chybí podrobnější informace o těchto možnostech. Některé zdroje spekulují o slotu pro paměťové karty. Ať už je to jakkoli, sloučení přijímače GPS a přehrávače se jeví jako vynikající nápad, o kterém jistě ještě uslyšíme. Podobné novinky se v dnešním světě šíří velice rychle a je tedy pravděpodobné, že brzy se ukáže další produkt s podobnými vlastnostmi. Původní zdroj zprávy je zde.
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund