Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6261
Komentářů: 1503

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Telefon od Microsoftu přece jen bude?
Od: Josef Tkáč - Pondělí, 28.07. 2008 - 07:00:00

I v mobilním světě se občas vynořují nějaké ty "Lochnessky" nebo se v dáli ukáže nějaký ten mobilní "Yeti". V tomto případě se budeme bavit o ZunePhone, jehož stopy zase někdo objevil. Ale kdo ví, třeba se tentokráte ukáže celý? Okurková letní sezóna podobným věcem přeje, ale možná není náhodou, že současná "ZunePhoneMánie", přichází z více stran najednou.Základní pravidlo konspirační teorie říká, že náhody neexistují. Pokud řada známých i méně známých serverů začne spekulovat o nějakém produktu ve stejné době, může za tím skutečně něco být. Úryvek z údajného e-mailu Steva Ballmera, který si můžete přečíst zde by mohl být počátkem nové vlny spekulací, ale kupodivu přišel, až tato vlna již zvedla hladinu poklidných prázdninových vod. Také se objevily obrázky (bez těch to přece nejde), které ukazují, jak by mohlo vypadat uživatelské rozhraní...

Další polemiku na toto téma jsme našli zde, a tak bychom mohli pokračovat dále a dále.

Zvláštní je, že většina zdrojů se tentokráte shoduje v tom, že ZunePhone bude. Není to tak dávno, snad někdy před minulými vánocemi, kdy Microsoft ústy svých nejvyšších představitelů popíral, že by se podobný přístroj připravoval, ale časy se mění a možná, že příchod a úspěch iPhone 3G změnil názory vedení společnosti. Původním argumentem bylo, že Microsoft má Windows Mobile a nebude dělat další mobilní operační systém. Tento argument sice logiku nepostrádá, ale obchod má logiku jinou a jejími základy jsou objemy prodejů, tržní podíly a zisk. Může se tedy skutečně stát, že původní postoje budou přehodnoceny a my se dočkáme nové třídy zajímavých produktů.
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund