Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Přicházejí nanoprojektory!
Od: Josef Tkáč - Pátek, 01.06. 2007 - 06:00:00

O miniaturních projektorech v mobilech a kapesních počítačích se hovoří stále častěji. Není to úplně nové téma a Palmserver přináší "optimistické" zprávy již delší dobu. Dočkáme v dohledné době komerčně dostupného nasazení?

Společnost Explay vyvíjí miniaturní projektorové jednotky, které má v úmyslu implementovat do mobilů, PDA, multimediálních prohlížečů a dalších mobilních zařízení. Počátkem května předvedla výsledky své práce. Na následujících obrázcích si můžete prohlédnout miniaturní projektor - "oio"

...a jeho aplikaci...

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

My jsme o tomto tématu psali v článku Nový hit pro mobilní zařízení? Projektory! , který vyšel v únoru minulého roku. Jak sami vidíte, vývojem se zabývá řada společností a je jen otázkou času, kdo přijde s prvním použitelným a cenově snesitelným řešením. Projektory by mohly vyřešit známý paradox mobilních zařízení - rozměry vs. velikost displeje. Tento problém je sice řešen i tzv. "rolovacími" displeji, ale máme za to, že projektory budou z mnoha důvodů elegantnějším řešením. Náš odhad je, že první přístroje s miniaturními projektory by se mohly na trhu objevit v roce 2009. Doufejme, že vývoj technologií náš optimismus potvrdí. Mobility by tím získaly neuvěřitelnou přidanou hodnotu a širokou škálu nových možností.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund