Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Asus R600 GPS s Auto Light Sensor
Od: Josef Tkáč - Pondělí, 23.07. 2007 - 06:00:00

Společnost Asus připravila další přístroj pro náročnější zájemce o satelitní navigaci do automobilu. Tentokráte se jedná o zařízení typu PND - Personal Navigation Device a může se pochlubit několika dalšími vlastnostmi.

Produkce Asusu v oblasti kapesních počítačů s integrovaným GPS je čtenářům Palmserveru dobře známá, protože často zveřejňujeme recenze těchto přístrojů. Koncem ledna tohoto roku jsme vás rovněž informovali o PND Asus S102 (vylepšený S101). Asus nyní připravil luxusnějšího následovníka, který nese označení - Asus R600...

R600 je vybaveno modulem Bluetooth 2.0, který zajišťuje spolupráci s mobilním telefonem nebo komunikátorem a přidává tak funkci hlasité handsfree. Novinkou je "Auto Light Sensor", který automaticky přepíná mezi denním a nočním režimem a zabraňuje tak oslnění řidiče nebo naopak špatné viditelnosti informací zobrazovaných na displeji PND R600. Samozřejmostí je i přehrávání multimedií.

Technické prarametry si můžete prohlédnout na následující tabulce. Všimněte si kvalitního displeje s relativně velkou úhlopříčkou a rozlišením WQVGA...

Tisková zpráva společnosti Asus o uvedení R600 je zde.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.67 sekund