Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6261
Komentářů: 1503

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Operativní nastavení pro WinMobile zdarma
Od: Josef Tkáč - Středa, 05.10. 2011 - 05:55:00

K dispozici je dobře vypadající program SmartEndKey v1.0, který nabízí pohotové změny nastavení některých vlastností přístroje s Windows Mobile na palubě. Po delší době to je úplná novinka, která se objevila v září. Aplikace byla vyvinuta pro HTC HD2, ale je možno ji vyzkoušet i na jiných modelech.

Program nabízí horní lištu s pohodlnými tlačítky pro změnu nastavení. Tak máte většinu potřebných věcí snadno dosažitelné z jedné aplikace. Můžete zapínat a vypínat bezdrátové technologie, pohodlně udělat softreset, vypnout přístroj a několik dalších možností včetně zamčení komunikátoru...

Našimi screenshoty tentokráte nemůžeme sloužit v potřebné míře, protože na redakčním ASUSu M10 se nám aplikaci nepodařilo spustit. Patrně chybí některá z knihoven, kterou používají přístroje od HTC. Je ovšem možné, že lze tento problém obejít doinstalováním chybějící části nebo lze experimentovat i podle tipů ve FAQ...

Stránky aplikace jsou zde, ale v případě potřeby, můžete stahovat i zde. CAB soubor má 487 KB. Je velká škoda, že si autor nedal práci s kompatibilitou pro jiná WinMobile zařízení!

Pridat.eu Sdílet

Články na podobné téma:Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund