Palmserver.cz

Microsoft rozšiřuje možnosti OneDrive a Office365
Publikováno: Úterý, 04.03. 2014 - 06:00:00
Téma: Krátké zprávy


Nedávno Microsoft přejmenoval svou cloudovou službu SkyDrive na OneDrive. Později uživatelům přidal notnou porci prostoru navíc a nyní přichází další novinky.

Oficiální zdroj zprávy je zde. Novinky potěší pouze firmy, protože OneDrive for Business nahrazuje SkyDrive Pro. Zpráva uvádí příjemné ceny pro firemní uživatele. Za jednoho uživatele se základním 25GB prostorem firma zaplatí 2,5 USD měsíčně. Další prostor se samozřejmě dá snadno dokoupit. 50 GB navíc stojí 25 dolarů ročně, 100 GB je za $ 50 a 200 GB za 100 dolarů. Samozřejmostí je centrální správa licencí a prostoru.

Nutno ovšem dodat, že v ceně je kromě samotné cloudové služby One Drive for Business i kancelářský balík Office365 zdarma. Microsoft tak nabízí firmám možnost komplexně a elegantně vyřešit dostupnost firemních dokumentů mobilně, odkudkoli a na hlavních mobilních platformách - Windows Phone, iOS a Android a pochopitelně také na desktopových Windows, a to vše za velmi příznivé ceny.

Aby toho nebylo málo, tak na internetu se objevila zpráva o uvolnění SDK Office365 pro Android. To umožní vývoj aplikací, které mohou pracovat s dokumenty Microsoftu.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=13089