Palmserver.cz

Google Play má dnes narozeniny
Publikováno: Středa, 05.03. 2014 - 06:00:00
Téma: Krátké zprávy


Prý už je to 2 roky, co se Android Market změnil na Google Play! Android má co oslavovat, protože nejobsáhlejší obchod pro mobilní aplikace je jednou z nejúspěšnějších služeb Google a hlavně je celou páteří této platformy.

Můžeme mít výhrady proti roztříštěnosti platformy, proti obrovskému podílu nebezpečných aplikací typu malware a dalším známým a poměrně dlouho neřešeným neduhům, ale Google Play je megaobchod, do kterého denně přibývají desítky nových programů, her, widgetů a tapet. Značná část možná skutečně tvoří zbytečný balast a nesmysly nebo dokonce podvody, ale opatrný uživatel si zde snadno najde aplikace pro svoji potřebu.

Nutno také říci, že na Google Play existuje velmi mnoho skutečně kvalitních českých aplikací pro Android. Za to patří dík především českým vývojářům a firmám. Na Palmserveru máme přes 1000 našich vlastních podrobných recenzí českých aplikací, a to se z principu nevěnujeme například hrám, sázkařským aplikacím a tak podobně. Českých aplikací na Google Play samozřejmě více a my v blízké době vám předvedeme další.

Z těch stovek užitečných programů které jsme recenzovali, jsme vybrali 10, které svého času zaznamenaly velký úspěch a které, pravda v již několikrát aktualizovaných verzích, mají značnou hodnotu i dnes. Výběr nebyl jednoduchý, protože máme recenze aplikací o vínu, pivu , hospůdkách , kávě, zdraví , sportu, turistice a mnoho a mnoho dalších. Ale snad si i z našeho mninivýběru něco vyberete nebo si vzpomenete na zapomenutou aplikaci, která se vám kdysi líbila...
  1. Jaké programy pro Android na dovolenou?
  2. iDnes (Mafra) vydal jizdní řády pro Android! (recenze)
  3. Geniální aplikace Česká pošta pro Android! (recenze)
  4. Horská služba ČR na Androidu zachrání život! (recenze)
  5. Kooperativa má dopravního asistenta pro Android
  6. Otevírací hodiny pro Android v nové verzi
  7. Hajzlíkový průvodce od Vodafone ČR pro Android
  8. Velká recenze české navigace Be-on-road pro Android - I. díl
  9. Skvělá česká Portmonka pro Android
  10. AAA Auto - oficiální česká aplikace pro Android

Google Play samozřejmě přejeme hodně dalších úspěchů a vám čtenářům a uživatelům Androidu, abyste tam našli, co hledáte.

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=13098