Palmserver.cz

Pozor! Adobe Photoshop pro mobily končí!
Publikováno: Pátek, 22.05. 2015 - 04:00:00
Téma: Krátké zprávy


Společnost Adobe oficiálně oznámila stažení svých mobilních aplikací Adobe Photoshop z Google Play a iTunes. Co se bude dít dále?

Adobe má celou řadu vlastních aplikací pro mobily, a to nejen na iOS (iPhone a iPad), ale také na Android. Podle oficiální zprávy Adobe stáhne 28. května, tj. v příštím týdnu aplikace Photoshop Touch z Google Play i z iTunes, takže noví zájemci již nebudou moci stahovat a instalovat tyto programy pro úpravu fotografií. Nové produkty tohoto typu od Adobe by se měly objevit až ke konci roku 2015 (Project Rigel). Adobe chce kompletně přepracovat ovládání oblíbeného grafického editoru pro mobily...

Otázkou ovšem je, jestli je pro vydání nové aplikace bezpodmínečně nutné rušit tu stávající. Firma si pravděpodobně potřebuje uvolnit ruce a nezabývat se odstraňováním chyb, úpravami pro nové verze operačních systémů a tak podobně. Odpověď možná překvapí. Adobe místo jedné univerzální aplikace, která by měla umět vše, chce nabídnout sadu úžeji zaměřených aplikací, které mají sloužit samostatně pro různé účely...

Tyto nové aplikace jsou již přístupné pro iOS a podrobnosti o nich naleznete v katalogu mobilních aplikací Adobe. S tím ovšem příliš nesedí paralelní uvedení mobilní aplikace Photoshop Mix (viz video níže).

Zdroj zprávy je zde. Aplikaci můžete stále ještě zdarma stahovat z Google Play nebo z iTunes (odkaz na placenou verzi). Nebo se můžete přihlásit do testovací komunity a získat tak přednostní přístup k novým programům.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=14620