Palmserver.cz

Spekulace o HTC One ME9
Publikováno: Úterý, 26.05. 2015 - 04:00:00
Téma: Krátké zprávy


Po HTC One M9, M9 Plus, E9 a E9+ přichází další model s podobným názvem, který by se měl jmenovat HTC One ME9. Máme první nástin hardwarové výbavy. Ta by mohla potěšit zájemce o dobře vybavený, ale nepředražený mobil s pěkným designem.

HTC One ME9 by měl být levnější variantou s podobným vzhledem jako má původní TOP mobil M9. Přístroj střední třídy by měl být vybaven 5,2-palcovým quad HD displejem, 3GB RAM, a okta-core SoC MediaTek. Spekuluje se dokonce o biometrickém snímači otisků prstů na předním panelu, resp. na hlavním tlačítku...

HTC One ME9 by se měl ukázat v šedé, bílé a "růžově zlaté"...

Dostupnost a cílový trh neznáme stejně jako cenu, ale pokud je model již v přípravě, dá se předpokládat 1-2 měsíce, resp. některý z letních měsíců. Výbava "ekonomické M9" nevypadá špatně. HTC se zřejmě rozhodla ušetřit na kovu a procesoru, ale zachovat Quad HD displej a 3GB RAM. Takový mobil by se mohl i lépe prodávat, pokud cenový rozdíl bude za ústupky od prémiového One M9 stát. Umění cenové alchymie je velmi vzácné, takže když to nejde jinak, musí se zkoušet pokusy a omyly pomocí kompromisních modelů jako je tento.

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=14629