Palmserver.cz

Kardiograf - aplikace, se kterou si změříte svoji tepovou frekvenci
Publikováno: Pátek, 17.03. 2017 - 19:30:00
Téma: Apple


Měření tepové frekvence nám podává informace o celkovém zatížení organismu. Znalost své tepové frekvence nám umožní stanovit si fyzikou zátěž, která je optimální pro naši kondici i zdraví. Díly aplikaci kardiograf máte možnost kdykoliv si změřit svojí tepovou frekvenci.

Představení aplikace kardiograf

Aplikace kardiograf nejen změří vaši tepovou frekvenci, rovněž dokáže uložit výsledky vašeho měření pro budoucí použití. Své výsledky můžete dokonce sdílet se svými přáteli, kolegy a vzájemně je porovnávat. Výsledky jsou uloženy ve formě dat i ve formě grafu, což umožňuje jejich snadné porovnávání.

To není vše. Jedinou aplikaci může na sdíleném zařízení používat několik lidí. Stačí na ní vytvořit profily uživatelů, přičemž každý z nich bude mít svoji vlastí historii měření. Aplikace umožňuje každému uživateli dělat si vlastní poznámky a vytisknout výsledky měření. Díky jednoduchému designu a snadnému navigování se můžete plně soustředit na vlastní měření. K měření tepu není třeba žádný externí software. Realizuji ho senzory, fotoaparát a LED dioda, které jsou zabudovány do smartphonu nebo tabletu.

Jak si změřit tep

Společnost Apple přišla v letošním roce s další novinkou. Je jím Apple Watch. Jedná se o zařízení ,které je součástí aplikace Health. Apple Watch pracuje jako multifunkční, mobilní zařízení, které vám kromě tepové frekvence změří EKG.

Název Apple Watch vyvolává dojem, že se jedná o chytré hodinky. Zařízení je možné zabudovat nejen do chytrých hodinek, můžete ho mít i ve vašem iPhone.

Existují spekulace, podle nichž společnost Apple hodlá vyrábět pokročilá zařízení, která mají sloužit v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních.

Zdroj:play.google.com letemsvetemapplem.eu letemsvetemapplem.eu

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15237