Palmserver.cz

Apple představuje speciální edici iPhone 7 a iPhone 7 Plus v červené barvě.
Publikováno: Úterý, 21.03. 2017 - 21:00:00
Téma: Apple


Společnost Apple dnes na svých webových stránkách oznámila vydání nové speciální edice iPhone 7 a iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition v zářivě červené barvě.

Tuto speciální edici vydala jako symbolizaci více než 10 letého partnerství mezi společností Apple a iniciativou (RED). Zakoupením tohoto modelu Apple dává zákazníkům možnost přispět do Globálního fondu a přivést svět zase o krok blíže k boji proti AIDS. Speciální edice (PRODUCT) RED bude k objednání po celém světě a do obchodů se dostane už v pátek 24. března.


Nové modely speciální edice budou k dostání v 128GB a 256GB variantě. Ceny budou začínat na 749 dolarech za menší model a 869 dolarech za model větší.Speciální edice iPhone se tak připojí k sérii (PRODUCT) RED line-up, která je k dispozici ke koupi po celý rok, včetně celé řady iPodů, Bezdrátových sluchátek Beats Solo 3, Přenosného reproduktoru Beats pill+, Inteligentního pouzdra na baterii pro iPhone 7 a celé řady příslušenství pro iPhone, iPad a Apple Watch.

Apple také sděluje, že nový model se ve Spojeních státech a více než 40 zemích a oblastech po celém světě začne odesílat zákazníkům na konci března.

Zdroje: 9to5mac Apple MacRumors

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15238