Palmserver.cz

Xiaomi Mi 6 Plus do prodeje zřejmě nepůjde, pozornost se upíná k Mi Note 3
Publikováno: Sobota, 29.04. 2017 - 16:45:00
Téma: Android


Čínské Xiaomi nakonec nepustí do prodeje model Mi 6 Plus. Na vině je jeho keramické tělo, které komplikovalo výrobu a tento model by se tedy pro společnost stal nevýnosným. Pozornost mobilních nadšenců se tedy upíná k Mi Note 3.


Špatnou zprávu přinášíme všem, kteří se těšili na nový telefon Xiaomi Mi 6 Plus. Tento specifikacemi i designem zajímavý smartphone se s velkou pravděpodobností do prodeje nedostane. Kamenem úrazu se stalo jeho keramické tělo, které mělo být paradoxně jeho chloubou. V případě Xiaomi se nejedná o první problém s keramickým modelem. Problém s keramickým tělem zpozdil již uvedení keramické edice Mi 6, která se tak dostala do prodeje „až“ v polovině května.

Čínská společnost se tedy nyní bude soustředit na model Mi Note 3, který bude vlajkovou lodí společnosti na trhu s phablety. Naděje jsou tedy do modelu Mi Note 3 vkládány nemalé, otázkou však zůstává, jaké budou jeho konkrétní parametry a jak se následně prosadí na trhu. Očekává se, že tento model bude představen ve třetím kvartálu tohoto roku, přesnější datum zatím není bohužel známo. Specifikace modelu Mi Note 3 zatím také nejsou známy, avšak po internetu se šíří různé spekulace. Mi Note 3 by měl pohánět Snapdragon 835 společně s 8 GB operační paměti. Interní úložiště nabídne 128 GB, anebo 256 GB podle preferencí zákazníka. Displej o velikosti 5,7 palce nabídne 2k rozlišení a podle dostupných informací by měl být zakřivený. O dostatečnou zásobu energie se bude starat poměrně velká 4070 mAh baterie, která by měla zajistit minimálně průměrnou výdrž. Cena by se údajně měla pohybovat na stejné úrovni jako u Mi 6 (12 300 – 14 300 korun včetně DPH), což by pro tento model bylo jedině dobře.

Zdroj: GizChina.comTento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15248