Palmserver.cz

Uvažujete, kam si jít zaplavat? Poradí vám aplikace Swim Places!
Publikováno: Neděle, 25.06. 2017 - 23:00:00
Téma: Android


Krásné, žhavé počasí láká k vodě. Mnoho lidí řeší, kam si jít zaplavat a osvěžit se. Pokud přemýšlíte, kam si jít zaplavat, oceníte mobilní aplikaci Swim Places. S její pomocí najdete spoustu míst vhodných ke koupání.

Představení aplikace Swim Places

Aplikace Swim Places je zdokonalenou verzí aplikace Kde se koupat. Aplikace vychází ze stejnojmenné webové stránky, která je v provozu již několik let. Lze na ní najít bazény, koupaliště, aquaparky i bezplatná místa ke koupání, jako jsou například lomy, rybníky, jezera. Její velkou nevýhodou je, že na rozdíl od mobilní aplikace není aktualizovaná. Navíc není optimalizovaná pro mobilní telefony.

Po spuštění aplikace se na obrazovce objeví nejbližší místa ke koupání. U některých míst najdete velmi podrobné informace, jako je například kvalita vody. Jelikož uživatelé mohou do aplikace přidávat další vhodná místa ke koupání, kvalita informací o koupalištích a dalších vodních plochách, kde si lze zaplavat, se liší. Naštěstí je aplikace vybavená funkcí, pomocí níž mohou další uživatelé komentovat a hodnotit místa.

Kromě možností hodnotit a přidávat další místa ke koupání přímo z telefonu, lze využívat také funkce filtrování míst podle typu, například jezera, řeky, a kvality vody, spustit navigaci na vybrané místo. Nechybí ani mapa se všemi místy, vhodnými ke koupání.

Pomocí aplikace Swim Places najdete různá místa ke koupání v celé naší republice i v zahraničí. Aplikace funguje v Androidu i v iOS. Můžete si jí stáhnout na www.svetandroida.cz

Jak najít koupaliště

Aplikace vám sice po spuštění nabídne nejbližší místa ke koupání, ta však nemusí být pro vás nejvhodnější. Chcete-li hledat dál, oceníte jednoduchý filtr, ve kterém si můžete zvolit druhy míst ke koupání. Můžete si rovněž vybrat místo podle hodnocení. V aplikaci fungují dokonce filtry u zobrazení mapy. Další možností je klasické hledání, kde si lze zadat například město a následně se vám zobrazí místa, vhodná ke koupání v daném městě.

Jak přidat místa ke koupání

Objevili jste nové místo ke koupání, které se vám líbilo, a chcete se o ně podělit s ostatními? Přidat ho do aplikace je velice jednoduché. Aplikace Swim Places totiž obsahuje jednoduchý formulář, ve kterém si lze vybrat místo na mapě, přidat k němu popis a další informace včetně fotografií.

Zdroj:svetandroida.cz play.google.com www.adsl.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15276