Palmserver.cz

Nová verze Firefox 8.0 pro iOS a spousta nových vylepšení.
Publikováno: Pátek, 21.07. 2017 - 10:47:17
Téma: Krátké zprávy


Mozilla včera oznámila vydání nové verze webového prohlížeče Firefox pro zařízení disponující systémem iOS. Aktualizovaný prohlížeč přichází s mnoha novými funkcemi a vylepšeními. Tyto vylepšení jsou ale pouze malá ochutnávka toho co příjde později tohoto roku.


Všechny vylepšení, které Mozilla oznámila by měly mířit k projektu Quantum, který Mozilla připravuje. Společnost chce uživatelům nabídnout výrazné vylepšení a vytvořit webové rozhraní další generace do konce roku 2017.

Poslední verze Firefoxu přináší mnoho nových vylepšení. Z těch hlavních co stojí za zmínku je nový noční režim, který snižuje jas displeje a snižuje napětí očí. Dále v prohlížeči také nyní nově najdeme čtečku QR kódů, což znamená, že nebudete potřebovat pro čtečku QR kódů externí aplikaci.

Došlo také k upravení záložek, aby byl uživatelům, kteří jsou na mobilním zařízení nabídl co největší zážitek z prohlížení. Mozilla navíc zahrnula yMail jako jeden z podporovaných emailových klientů. Pokud používáte Firefox Logins k synchronizaci hesel, pak budete rádi, že správce hesel nyní nabízí vylepšení detekce přihlašování na stránkách.

Byly také přidány některé opravy chyb. Například problém s YouTube a dalšími video stránkami kdy po spuštění videa běžel zvuk, ale video zamrzlo, byl opraven. Uživatelé také nyní mohou ovládat adresový panel z externí klávesnice.

Nakonec nová záložka Doporučených funkcí byla přidána do Firefoxu na iOS a nabízí tipy a triky k šetření času k vylepšení uživatelského zážitku z prohlížení. Toto vylepšení bude zpočátku dostupné pouze v Německu a Spojených Státech.


Zdroj:

phonearena

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15301