Palmserver.cz

LG Q6 přijde do Evropy již v srpnu
Publikováno: Pátek, 28.07. 2017 - 11:24:15
Téma:


Před dvěma týdny představila jihokorejská společnost LG nové modely. V sousedním Polsku spatřily světlo světa hned tři nové "kousky". Prakticky se jedná o jeden model, který se liší pouze konfigurací RAM a interní paměti. Nejslabší modelem je LG Q6α, po něm následuje LG Q6 a nejsilnějším modelem je LG Q6+. Doposud se pouze spekulovalo, kdy se modely představí na evropském trhu. Nyní Roland Quandt na svém twitterovém účtu prozradil, kdy započne prodej „prostředního“ modelu LG Q6 v Německu.

Správně si říkáte, že Německo přece není celá Evropa, avšak podle dosavadních zkušeností lze očekávat, že prodej ve zbytku Evropy započne přibližně ve stejný čas jako u našich sousedů. Tolik očekávané datum je 21. srpna. Možnost pořídit si nový model Q6 dostanou tedy uživatelé už za necelý měsíc. Uveřejněna byla i cena, která bude 349€, což je zhruba 9100 korun.

Pouze pro připomenutí. Model Q6 bude disponovat 3 GB operační paměti, interní úložiště o velikosti 32 GB, nabídne také 5,5“ FullVision displej s poměrem stran 18:9 a Full HD+ rozlišením (2160x1080px). Poháněnen je slabším procesorem Qualcomm Snapdragon 435 a o dostatek energie se stará baterie o velikosti 3000 mAh. Zadní fotoaparát má 13 Mpx (není duální jako je tomu u modelu G6) a přední selfie kamerka má 5 Mpx. Android je ve verzi 7.1, tedy Nougat, který je však doplněn nadstavbou LG UX 6.0. Překvapivě chybí čtečka otisků prstů, ale není důvod k obavám, všechny modely totiž disponují čtečkou obličeje, která je jistě zajímavou alternativou.

Jak se Vám líbí LG Q6? Pořídili byste si ho za uvedenou cenu? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroj: GSMArenaTento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15302