Palmserver.cz

Den chytrých aut
Publikováno: Sobota, 30.09. 2017 - 06:45:15
Téma: Krátké zprávy


Akce Den chytrých aut je akce, pořádaná firmou Valeo. Akce je pořádaná minimálně každý rok, někdy, jako je tomu letos, dokonce dvakrát, na jaře a na podzim, konkrétně 13. a 14. října. Stačí si zarezervovat jízdu a potom si můžete užívat půl dne špičkových technologií a popovídat si s předními vývojáři automotive.

Každá akce je něčím výjimečná

Každá akce Den chytrých aut je něčím výjimečná. Letos na jaře byla pro velký zájem akce poprvé prodloužena na dva dny. Na návštěvníky čekalo několik stanovišť s technologiemi, na kterých se dozvěděli základní specifikaci i zajímavosti o daných technologiích, které si mohli vyzkoušet na skutečných autech.

Na jaře se mohli návštěvníci seznámit s asistenční funkcí v zúženém prostoru, systémem, který zabrzdí za řidiče, pokud to nestihne, nástroj, varující před možným nebezpečím při couvání, systém, který upozorní na vozidlo v mrtvém bodu, systém, který dokáže sám zaparkovat, systém, který monitoruje okolí auta, kam řidič nevidí, inteligentní kamery, které rozpoznají překážky a dopravní značky, kamerový systém, který nahradí zpětná zrcátka.

S čím přijde pořadatel akce Den chytrých aut na podzim? Přijďte 13. a 14. října na bývalé vojenské letiště v Milovicích a nechte se překvapit

Zdroj:denchytrychaut.cz denchytrychaut.cz denchytrychaut.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15328