Palmserver.cz

Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje
Publikováno: Úterý, 23.01. 2018 - 13:00:00
Téma: AppleMing-Chi Kuo je pravděpodobně nejvíce propojený Apple analytik na této planetě. Pracuje pro KGI Securities. Kuo má báječné proslovy a když mluví o produktech Apple, lidé naslouchají. Například, přestože se všichni zajímali začátkem loňského roku o to, kam se Apple chystá dát ID Touch na iPhone X, Kuo už odpověď dávno znal.

Podívejme se a zvažme tento odstavec napsaný v únoru, sedm měsíců předtím, než byl telefon vůbec odhalen. Mějte na paměti, že v té době jsme si všichni mysleli, že ten desátý výroční model bude nazýván iPhone 8:


"Ming-Chi Kuo nedávno uvel, že iPhone 8 (iPhone X) nejspíš nebude mít Touch ID vložený pod displejem od kraje ke kraji, jak si myslel původně. Míto toho tento analytik řekl, že Apple pro ověření a odemknutí telefonu použije funkci rozpoznávání obličeje. To znamená, že společnost Apple koupila izraelskou společnost RealFace, která vyvinula vysoce přesný systém, který dokáže identifikovat i identická dvojčata."

Tento týden Kuo řekl, že Apple zastaví výrobu iPhonu X v polovině letošního roku, a to kvůli nízkému prodeji tohoto modelu. Během prvního čtvrtletí se očekávalo, že se prodá 20 až 30 milionů kusů. Tomu tak ale nebylo. Prodalo se totiž pouhých 18 milionů kusů. Vzhledem k tomu, že je Kuo známý a velmi uznávaný a má přístup ke zdrojům uvnitř Cupertina, měli bychom věřit tomu, že existuje nějaká šance, že k tomu opravdu dojde.


Momentálně je však iPhone X stále k prodeji a dostupný. A ano, Apple stále natáčí reklamy na handset. Nejnovější reklama se nachází v horní části tohoto článku a soustředí se hlavně na selfies. Díky portrétnímu osvětlení můžou vaše pořízené fotografie vypadat, jako by byly vyfotografovány profesionálem. A mimochodem, ten hlas, který je slyšet v pozadí, patří Muhammad Ali. Tato boxovací legenda byla již zaznamenána v dalších reklamách Applu během kampaně "Think Different" společnosti, včetně místa, kde se vyrábějí housky, které se běžně nazývají "The Crazy Ones".


Zdroj:


Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15366