Palmserver.cz

ShapeScale  3D skener, který vám ukáže, kde tloustnete
Publikováno: Sobota, 27.01. 2018 - 05:15:00
Téma: Krátké zprávy


Klasická váha, která vám ukázala pouze, kolik vážíte, je již překonaná. Chytré váhy, které vám spočítají složení vašeho těla v procentech, jsou naprosto běžnou záležitostí. Novinkou je váha ShapeScale, naskenuje vaše tělo, ukáže vám jeho virtuální model včetně jeho složení.

Co je ShapeScale a jak vám může pomoci?

ShapeScale vypadá na první pohled jako docela běžná váha s robotickým ramenem. Tato váha vám však neukáže na displeji pouze vaši tělesnou hmotnost a složení vašeho těla. ShapeScale je více než chytrá váha. Jedná se o 3D skener, který naskenuje vaše tělo, zobrazí vám jeho virtuální model ve 3D i přesnou analýzu jednotlivých částí vašeho těla.

Jak pracuje ShapeScale?

Ihned po té, co si stoupnete na váhu, začne se kolem vás otáčet robotické rameno, vybavené senzory, které zachycují stovky obrázků a miliony datových body. Celý proces trvá zhruba jednu minutu.

Potom jsou veškeré nasbírané informace odeslány do chytrého mobilu a následně zpracovány. Vidíte virtuální model svého těla s popisky přesného složení jeho jednotlivých částí. Ve svém smartphonu si můžete prohlédnout virtuální model svého těla z jakéhokoliv úhlu.

ShapeScale je vybavena nástroji, které vám zobrazí přesní míry vašich partií. Chcete-li zhubnout, oceníte nástroj 3D heat mapy, nástroj, který vám vyznačí oblasti, kde dochází k úbytku vašich tukových zásob a oblasti, kde přibíráte svaly.

Měříte-li se častěji, vaše údaje jsou uchovávány v paměti, což vám poslouží pro přehled vašich výsledků. Důkladnější přehled vašich výsledků vám poskytne funkce timelapse, provedením vizuální transformace vašeho těla od prvního měření až k poslednímu měření.

Jelikož ScpeSclae dokáže pracovat na baterii, můžete jí nosit s sebou například do fitness centra. Chcete-li vidět, jak ShapeScale pracuje, podívejte se na video zde

Zdroj:vtm.zive.cz cdr.cz techcrunch.com

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15368