Palmserver.cz

Výrobce baterií Energizer představil svůj nový smartphon
Publikováno: Pondělí, 05.02. 2018 - 23:10:00
Téma: Krátké zprávy


Energizer je známá a osvědčená značka baterií. Méně lidí však ví, že výrobce baterií Energizer už několik let podává také mobilní telefony. Před několika dny představil svůj nový smartphon Power Max P600.

Co je na novém mobilu Energizer nejzajímavější?

U výrobce baterií Energizer nepřekvapí jeho zaměření na výdrž. Power Max P600 zaujme především obří kapacitou baterie s neuvěřitelnými 4500 mAh. Díky ní vydrží několik dní v provozu, aniž by bylo potřeba ho nabít. Úctyhodnou kapacitu baterie podporuje rychlé nabíjení (12 V) přes USB-C.

Čím nás zaujme smartphon Power Max P600?

Smartphon Power Max P600 nepatří mezi mobilní telefony, které nás zaujmou na první pohled. Vypadá totiž jako běžný moderní smartphon. Za zmínku stojí FullHD rozlišení displeje a duální fotoaparáte se 13 Mpx a 5 Mpx od Samsungu, který je umístěn na zadní straně smartphonu. Chcete-li fotit selfie, můžete použít 8 Mpx kamerka s LED bleskem na čelní straně mobilu.

Smartphon Energizer však dokáže zaujmout svým hardware. Power Max P600 je vybaven výkonným procesorem MediaTek Helio P25,. Procesor má podle verze 3GB RAM s 32GB úložištěm nebo 6GB RAM s 64GB vnitřní paměti. Podporuje dvě SIMkarty nebo microSDkartu.

Smartphon Power Max P600 podporuje systém Android, konkrétně verzi 7.0. Verze Android 8.0 je připravovaná.

Kdy se budeme moci těšit na nový smartphon Energizer?

Smartphon Power Max P600 před několika dny vstoupil na trh USA v obou verzích, tedy ve verzi 3GB RAM s 32GB pamětí a verzi 6GB RAM s 64GB pamětí. Je ho možné koupit například v amerických pobočkách společnosti Amazon.

Kdy se tento nový smartphon od společnosti Energizer objeví v naší republice, není zatím známé. Doufejme, že smartphon Power Max P600 bude brzy dostupný i na našem trhu

Zdroj:zive.cz infoek.cz svetandroida.cz applikace.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15378