Palmserver.cz

Aplikace Google Motion Skills přichází s rozšířenou realitou
Publikováno: Pondělí, 12.02. 2018 - 06:00:00
Téma: Krátké zprávy


Aplikace Google Skills slaví v letošním roce druhé narozeniny. Výrobce přišel letos s novinkou. Aplikace ve verzi 2.0 kromě vytváření animovaných obrázků získává podporu rozšířené reality.

Rozšířená realita v aplikaci Google Motion Skills

Aplikaci Google Motion Skills u nás známe pod pojmem „Pohyblivé fotky“. Aplikace skutečně slouží pro výrobu pohyblivých fotografií. Doposud však chyběla podpora rozšířené reality. Výrobce aplikace ve verzi 2.0 tuto podporu nabízí.

Už na první pohled je vidět, že se nejedná o klasickou Google aplikaci. Aplikace Google Motion Skills se liší ovládáním a uživatelským rozhraním. Aplikace obsahuje dva hlavní režimy, jeden pro tvorbu pohyblivých GIF obrázků, druhý režim slouží k tvorbě zrychlených záznamů. Za zmínku stojí skutečnost, že aplikace stabilizuje nahrávané snímky. umožňuje jejich sdílení bez další úpravy.

Žhavou novinkou je podpora rozšířené reality, díky níž můžete přidat do vašich GIF obrázků některý ze šesti objektů. Zvolený objekt se přichytne k povrchu zaznamenané scény. Na výběr máte dinosaura, kuře, planetu, mimozemšťana, robota a pana Perníčka. Postupně bude nožné přidávat další objekty, například papouška, basketbalový míč, UFO a další. Jedinou nevýhodou je, že do GIF obrázku lze přidat pouze jeden objekt.

Další změny v aplikaci Google Motion Skills

Výrobce aplikace Google Motion Skills kromě podpory rozšířené reality nabídl další novinky. V operačním systému Android je nově vylepšena verze algoritmu pro ořezávání videa. Navíc ke stabilizaci snímku není třeba být online. Aplikace změnila svůj vzhled, hlavní ovládací prvky jsou umístěny ve spodní části, což dává možnost více využít nabízenou plochu. Nově lze rovněž nastavit více položek, například rozlišení vámi vytvořených GIF obrázků.

Výrobce chystá integraci aplikace na Facebook.

Aplikace Google Motion Skills je dostupná pro systém iOS a systém Android verze 5. 1 a vyšší. Aplikaci lze stáhnout zdarma na Goggle Play, v české verzi pod názvem „Pohyblivé fotky“ nebo na techcrunch.com

Zdroj:dotekomanie.cz svetandroida.cz techcrunch.com

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15387