Palmserver.cz

Apple představí své nové produkty 27.3.2018 - co očekávat?
Publikováno: Neděle, 25.03. 2018 - 13:00:00
Téma: Apple


I přes mrazivé počasí, které u nás zdržuje zimu, se už jaro konečně začíná tlačit do popředí. Toto období znovuzrození také obvykle zahrnuje speciální událost společnosti Apple, která nám představí zbrusu nová zařízení nebo renovované verze známého Apple gadgetu.
První oficiální událost společnosti Apple pro rok 2018 je naplánovaná na 27. března, což je už za dveřmi. Na pozvánce se píše: "Tato událost se bude od minulých lišit, a to v tom, že se nebude konat v novém centru Apple Infinite Loop nebo v Moscone Center ve Friscu, nicméně se bude konat na Lane Tech College Prep School v Chicagu. Připojte se k nám a vyslechněte si nové tvůrčí nápady pro učitele a studenty."


Zpráva je tedy jasná - 27. března se zaměří na vzdělávání a způsoby, jak budou tuto oblast schopny zlepšit nadcházející technologie. Důležitý nový hardware na této události nepředstaví, protože by chtěl Apple odhalit své nové gadgety ve svém zcela novém divadle Steve Jobs Theatre.


Na druhé straně, slyšeli jsme, že by měl Apple představit vůbec nejlevnější iPad. Přečtěte si více o této pověsti.


Nový iPad


Apple opakovaně tvrdí, že iPad považuje za perfektní společníky pro žáky i studenty, a myšlenka virtualizace ve školách pochází už z té doby, kdy Steve Jobs představil první břidlici. V loňském roce společnost Apple odhalila svůj 9,7- palcový iPad, takže je přirozené očekávat, že se dočkáme nového.


Existují nějaké důkazy, které by naznačovaly, že Apple odhalí nový tablet? To si pište.


Zasvěcenec Ming-Chi Kuo, který si zaslouží mít první slovo, když přijde na téma úniky a pověsti související s Apple, má za to, že by Apple mohl v březnu vydat nový iPad Pro a existuje možnost, že by se podobal iPhonu X.


Dva nové Apple iPad modely - "A1893" a "A1954" - byly ověřeny Euroasijskou hospodářskou komisí. Tyto dvě čísla modelů však neodpovídají žádným dříve uvolněným iPad tabletům.


Je tedy docela možné, že je design iPhonu X skutečně budoucím vzorem. Nadcházející iPad by tak mohl být prvním zařízením Applu, který by tento vzor následoval.Apple Pencil


Soudě podle pozvánky, která obsahuje ručně psaný text, je velmi pravděpodobné, že Apple představí vylepšenou nebo levnější Apple Pencil. Tento názor posiluje fakt, že tématem letošního eventu je vzdělávání na školách (jak jsme již zmínili).


ClassKit


Odhalený v jednom z iOS 11.3 beta je rámec nazvaný ClassKit, který údajně umožní vyvíjet pokročilejší specializované vzdělávací aplikace. Jedou z vlastností ClassKitu jsou kvízy a testy, které budou snadno šířeny studentům, s následnými odpověďmi od jejich učitelů. S levnějšími iPady, které budou pravděpodobně přicházet do učeben, je ClassKit téměř daný. Teď už jen doufat, že se tato modernizace dostane do České republiky co nejdříve.


iPhone SE 2


Pokud jste někdy sháněli super kompaktní telefon, určitě jste narazili na mimořádně kompaktní a výkonný iPhone SE. Je to koneckonců duchovní nástupce toho, co mnozí považují za vrchol designu Apple - iPhonu 5s a do jisté míry i iPhone 4.


iPhone SE 2 by měl být navržen podle iPhonu X, s ozubeným displejem a malými rámečky. Více o tom, jak by měl iPhone SE 2 vypadat, zjistíte ZDE.Nové Apple Watch?


Ačkoliv pochybujeme o tom, že v průběhu nadcházející události budou představené nové hodinky Apple Watch, nedá se to zcela vyloučit. Možnost, že některé zrenovují nebo u nich alespoň upraví cenu, je tu vždycky. Apple také nedávno vypustil spoustu nových pásků na Apple Watch.


Jak už je to u společnosti Apple obvyklé, žádnou z těchto pověstí a fámů nelze zcela stoprocentně potvrdit až do začátku události. Můžeme tedy jen hádat a spekulovat o tom, s čím Apple letos přijde. Vaše názory můžete napsat do komentáře.


Zdroj:


Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15409