Palmserver.cz

Digitální omalovánky přinášejí svým tvůrcům miliónové zisky
Publikováno: Čtvrtek, 29.03. 2018 - 03:45:00
Téma: Krátké zprávy


Omalovánky nejsou pouze doménou malých dětí. I dospělí si oblíbili vybarvování obrázků. Nemalý zájem je o antistresové omalovánky. Největším hitem jsou však digitální omalovánky, které svým tvůrcům přinášejí měsíčně pohádkové zisky.

Princip digitálních omalovánek

Digitální omalovánky se liší od běžného vybarvování klasických papírových omalovánek nejen tím, že nemůžete přetáhnout. Digitální omalovánky jsou tvořeny technikou pixel art. Jedná se o druh počítačové grafiky, která je vytvářená po jednotlivých obrázkových bodech (pixelech).

Podobně jako u počítačových her i u digitálních omalovánek jsou obrázky složeny z malých čtverečků. U omalovánek jsou však barvy ke čtverečkům přiřazovány podle čísel. Vybarvování těchto omalovánek není nijak složité. Stačí mít k dispozici velký displej s vysokým rozlišením, vybavený perem pro plnění malých ploch. K dispozici jsou omalovánky pro děti i pro dospělé, například různé mandaly.

Přestože jsou aplikace k dispozici ke stažení zdarma, digitální omalovánky zdarma nejsou. Díky tomu přinášejí svým tvůrcům pohádkové zisky. Všechny obrázky a funkce potřebné pro vybarvování digitálních omalovánek jsou totiž zamčené. Odemknou se až po zaplacení předplatného, které se pohybuje od 150 do 400,- Kč měsíčně.

Digitální omalovánky jsou dostupné pro systémy Android a iOs.

Zkuste si vytvořit své vlastní digitální omalovánky

Naštěstí nejste nuceni platit měsíčně poplatky za to, abyste si užili vybarvování digitálních omalovánek. Můžete si totiž vytvořit vlastní digitální omalovánky a nemusíte být přitom vývojářem.

Digitální omalovánky si můžete vytvořit pomocí Pixel Art Camery z vlastních fotografií. Získané digitální omalovánky lze vybarvovat prostřednictvím nástroje Kouzelná hůlka. Tento nástroj zajistí, že budou všechny požadované buňky (pixely) vybarveny stejnou barvou.

Zdroj:applikace.cz cs.wikipedia.org play.google.com

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15412