Palmserver.cz

Papírovým tahákům je konec  používají se moderní technologie
Publikováno: Pondělí, 30.04. 2018 - 22:40:00
Téma: Apple


Snad každý z nás někdy použil při psaní důležitého testu ve škole tahák. Na vytvoření kvalitního klasického papírového taháku však bylo zapotřebí spousta času. Někdy se stalo, že pracně vytvořený tahák selhal, odpovědi na některé otázky jsme v něm marně hledali. Tomu je však konec, stejně jako papírovým tahákům. V současné době totiž přichází ke slovu moderní technologie.

Jaké taháky používají současní čínští studenti

Čína už dávno není zemí, ze které pochází levné zboží pochybné kvality, Čína patří mezi nejpokročilejší země ve vývoji moderních technologií, Ani tamní studenti nezůstali pozadu, nalezli totiž dokonalý tahák. Používají ho při důležitých zkouškách, které jsou nesmírně obtížné. K jeho realizaci používají FaceTime a bezdrátová sluchátka. Princip je jednoduchý.

Studenti se spojili s podnikatelem, který se zaregistroval na danou zkoušku a do své kapsy skryl iPhone, který nahrával videohovor pomocí FaceTime. Na druhém konci FaceTime je skupina lidí, která přes FaceTime vyhledává správné odpovědi a volá je studentům, kteří si tuto službu zaplatili. Studenti přijímají hovor přes bezdrátová sluchátka tělové barvy, která jsou téměř neviditelná.

Úspěch je zaručen, pokud si ovšem někdo z učitelů nevšimne podivných zvuků a neodhalí podvod. Bezdrátová sluchátka nejsou totiž neslyšitelná.

Existují méně riskantní způsoby, jak si opatřit tahák.

Aplikace taháky do kapsy

Aplikace Taháky do kapsy patří mezi vzdělávací aplikace na Google Play, s jejichž pomocí se mohou studenti připravovat na zkoušku kdekoliv, například v dopravních prostředcích. Aplikace obsahuje stovky offline zápisů ze všech základních předmětů, nechybí ani vzorečky.

Zápisky nejsou nijak obsáhlé, naopak svou stručností, přehledností a praktičností nápadně připomínají tahák. Bleskově se naučit před zkouškou takový tahák nazpaměť znamená zaručený úspěch s nulovou šancí na odhalení.

Zápisky lze vyhledat pomocí funkce Vyhledávání, pro snadnější vyhledávání je lze uložit mezi oblíbené. Velkou výhodou je možnost přidávat do aplikace své vlastní zápisky. Nechybí ani sekce Jazykové fráze, které slouží k přípravě na testy z cizího jazyka. Na výběr je nejen angličtina, němčina a další známé jazyky, student si pomocí této funkce může procvičovat i méně známé jazyky, například italštinu, čínštinu.

Jak vytvořit nejlepší tahák do školy pomocí Apple Watchf

Potřebujete-li si vytvořit tahák, dobrou volbou je aplikace Apple Watch. Tyto chytré hodinky neslouží pouze jako elegantní módní doplněk a pomocník při sportovních aktivitách, který měří například spálené kalorie. Mohou prokázat cenné služby i jako chytrý tahák. Někdy se tahák hodí. Vytvoření taháku je velice rychlé.

Stačí na svém iPhonu nastavit album, které synchronizuje s aplikací Apple Watch, Album je třeba vybrat v aplikaci Watch, pro systém iOS je třeba jít do podsložky Fotografie a následně vybrat možnost Synchronizované album. Zbývá již jen na iPhone nahrát příslušné stránky ze sešitu či učebnice a fotky se zobrazí na hodinkách.

Pokud se blíží učitel, hodinky jednoduše zaklapnete nebo je přikryjete dlaní. Tím zavřete fotogalerii a učiteli se ukáže pouze klasický ciferník.

Zdroj:letemsvetemapplem.eu play.google.com letemsvetemapplem.eu

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15429