Palmserver.cz

Provoz Palmserveru o letních prázdninách
Publikováno: Pondělí, 28.06. 2010 - 07:00:00
Téma: Tiskové zprávy


Opět začínají prázdniny a většina našich čtenářů se chystá na dovolené. I my si potřebujeme trochu odpočinout, ale zároveň udělat pořádek v některých záležitostech a připravit Palmserver pro další období. Chystáme pro vás několik novinek, a to si vyžádá kus práce, na který potřebujeme trochu času.

To ovšem neznamená, že během léta na vás zapomeneme! Naopak, přes oba prázdninové měsíce bude jako obvykle vycházet Palmserver v plném rozsahu, takže se opět můžete těšit na 7 až 9 článečků a zpráv denně v pracovní dny.

Právě proto budeme od vás potřebovat trochu uznání a trpělivosti v tomto a na počátku příštího týdne, kdy jsou dva státní svátky.

V tomto týdnu bude provoz Palmserveru výrazně omezen a budou vychátet max. 3 předem připravené články denně. Pondělí 5.7. a 6.7. také nebude běžné vydání, ale protože ve státní svátky nevydáváme články. Další "normální" vydání tak bude až 7.7. Zbytek prázdnin již zase pojedeme na plný výkon, takže pokud se místo plážových hrátek budete chtít informovat o světě Windows Mobile, Android OS, PalmOS, GPS a dalších inteligentních mobilit, budeme pro vás mít dostatek zajímavostí.

Možná jste zaznamenali, že jsme začali zařazovat informace o software pro Android OS. Máme v úmyslu tuto rubriku dále rozšířit, ale to bude kromě interních úprav vyžadovat i rozšíření našeho týmu o nového redaktora. Pokud máte zájem psát o aplikacích a hrách pro Android, naučit se trochu redakční práce a získat zkušenosti a možná i malou porci "slávy" v našem mediálním prostoru. Pište svoje kontakty na info(zavináč)palmserver.cz. Hledáme spíše nadšence než profesionály. Na vaše nabídky odpovíme zhruba v polovině července, kdy se ujasní některé záležitosti.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám vydařenou dovolenou, parádní počasí, spoustu skvělých zážitků a bezpečný návrat domů

Vaše redakceTento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
http://www.palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5763