Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6247
Komentářů: 1427

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Palmserver.cz: Názory a polemiky

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Nedávno uvedla společnost Xiaomi na trh novu generaci nadstavby MIUI s označením 10, která je postavena na nejnovější verzi operačního systému Android, verzi Oreo. Co nám nového přinesla tato změna?

Mohli jsme si už všimnout, že služba Google Play má specializovanou sekci na audioknihy. Odkaz na něj sice v současné době nefunguje, nicméně to se může brzy změnit.Poslední dobou roste obliba platit v obchodě smartphonem vybaveným NFC. Možnost platit tímto způsoben u nás zajišťují banky. To se má však brzy změnit. Ještě během letošního roku k nám dorazí Android Pay.
Teprve před několika dny vyšlo najevo, že spekulacemi zmiňovaný LG G6 Mini bude ve skutečnosti prodáván jako LG Q6. Společnost začala rozesílat pozvánky na svoji akci, která se koná 11. července v sousedním Polsku. Pozvaní se mají dostavit na představení nového smartphonu. Pozvánka je také opatřena hastagem #LGBarbeQ, což ponechává prostor fantazii a pravděpodobně má naznačit představení nového modelu.
Na několika modelech Xiaomi už Android 7 Nougat běží, ale ty jsou stále v menšině. Nyní čínská společnost oznámila, že novější verzi Androidu „pošle“ i na další zařízení. Níže přinášíme seznam zařízení, pro které se aktualizace na novější verzi Androidu připravuje, respektive, na kterých zařízeních již běží. Přesné datum vydání aktualizací zatím není známo, ale předpokládá se, že k nim dojde před představením Androidu O.
Tento rok přinesl již mnoho zajímavých telefonů. Pozadu nechce zůstat ani jihokorejský konglomerát LG. Ten chystá phablet V30, který má navázat na předchozí modely a posunout pomyslnou laťku zase o něco výše.
Stálici mezi chatovacími aplikacemi čeká radikální změna vzhledu. Zatím tedy pouze na mobilních zařízeních, postupně i na ostatních platformách. Po vzoru moderních „kecálků“ se Microsoft rozhodl, že přizpůsobí svoji aplikaci mladším uživatelům, kteří jsou zvyklí používat aplikace typu Messenger, Whatsapp či Snapchat.
Po měsících spekulací je konečně jasno. Očekávaný nástupce povedeného a populárního modelu Honor 8 se dočká své premiéry na speciální akci 12. června v čínské Šanghaji. Tuto skutečnost odhalil uniklý plakát. Původně se předpokládalo, že k představení nového modelu dojde kolem 20. června letošního roku.
V poslední době čelila populární chatovací aplikace kritice za sdílení osobních informací o svých uživatelích s mateřskou společností Facebook. Vládní instituce ve Velké Británii a Německu dokonce přistoupily k zákazu této činnosti, protože se obávaly o soukromí svých občanů. Nyní WhatsApp zastavuje sdílení těchto informací v celé Evropě.
Internetovým éterem se šeptem nesou zprávy o představení novinek společnosti Samsung. Spekulace se objevila na čínské sociální síti Weibo, podle které budou modely Galaxy C5 Pro a C7 Pro představeny někdy v prosinci.
Smartphone, který Motorola hodlá představit 8. listopadu v čínském Guanzhou, se objevil na dalších fotografiích. Ukazují celý přístroj z různých úhlů.
V čínském Guanzhou budou za několik dní představeny nová dítka inženýrů ze společností Motorola a Lenovo.
Krátce po vydání Mi 5s a 5s Plus je evidentní, že čínští pracovníci rozhodně nezahálejí. Snímky nového neznámého smartphonu se objevily na čínské obdobě Twitteru, síti Weibo.
Comeback Nokie zpět na mobilní trh začíná nabírat stále reálnějších obrysů. Ač na trhu je stále k dostání několik modelů, jež nesou tuto značku, fakticky jde o výtvory Microsoftu. To se však ještě letos s vysokou pravděpodobností změní.
Android 6.0 Marshmallow, který byl do světa vypuštěn v říjnu 2015, nadále pokračuje v růstu, minulý měsíc pokořil hranici 15%. I tak stále zůstává daleko za verzemi KitKat (29,2%) a Lollipop (35,5%), ztrátu ale postupně snižuje.

Jak je možné, že iPhone X nenabízí model ve zlatém provedení?
Apple před několika dny oznámil nové iPady Pro (informovali jsme zde). U těchto modelů však nebyla zveřejněna veškerá specifikace. Netušili jsme, jak bude velká operační paměť. U velkého iPadu Pro jsme již od roku 2015 zvyklí, že má 4 GB RAM. Otazník však visel nad malým iPadem Pro, který prozatím disponoval operační pamětí o velikosti 2 GB.
V posledních dnech se množí spekulace okolo nových iPhonů, které má Apple představit v září. Přestože nemáme všechny informace o letošních iPhonech, na internetu se již čile spekuluje o zařízeních, která vyjdou v roce 2018. Tyto nové modely mají přejít z LCD na OLED displej.
Již od prvního modelu je specifickým znakem telefonů Apple iPhone. Home Button se nachází pod displejem a plní nezastupitelnou funkci. Nyní se zdá, že nový model se vydá novou cestou, alespoň tedy podle spekulací.

Fanoušci amerického Applu, kteří letos očekávají převratnou změnu v podobě nového iPhonu, si zřejmě budou muset ještě rok počkat. Podle deníku The Wall Street Journal totiž nepřinese žádné zásadní změny. Tou největší zřejmě bude odstranění jacku na sluchátka.


Stačí chvilka nepozornosti, jediný nešikovný pád a obrazovka smartphonu se rozbije. Toto pravidlo však neplatí u nového displeje od společnosti Samsung. Tato společnost představila displej, který bez problému přečká i pád z výšky 180 cm.
Selfie byly donedávna velkým hitem. Selfíčka si pořizoval kdekdo. V současné době je však postupně vytlačuje plandid. Co je plandid a jakou má perspektivu?
Postavit robota není stejné, jako ho vytvořit. Vytvořit robota dokáže málokdo, zato sestavit robota podle návodu zvládne i technicky nadané dítě. I vaše děti si mohou zkusit sestavit robota.
3D tiskárny jsou v současné době naprosto běžné. Svědčí o tom i jejich cena, která stále klesá. Používají se různé materiály i způsoby, jak vytisknout daný objekt. Američtí vědci z univerzity v Minnesotě nedávno vynalezli nový levný způsob 3D tisku přímo elektroniky a dokonce i živých buněk přímo na kůži.
Omalovánky nejsou pouze doménou malých dětí. I dospělí si oblíbili vybarvování obrázků. Nemalý zájem je o antistresové omalovánky. Největším hitem jsou však digitální omalovánky, které svým tvůrcům přinášejí měsíčně pohádkové zisky.
Složit nábytek podle návodu a naplánovat jeho umístění v interiéru vyžaduje notnou dávku prostorové představivosti. Ne každý jedinec je však touto schopností obdařen. Společnost IKEA přichází těmto lidem na pomoc prostřednictvím své nové aplikace Aseemble AR.
Aplikace Google Skills slaví v letošním roce druhé narozeniny. Výrobce přišel letos s novinkou. Aplikace ve verzi 2.0 kromě vytváření animovaných obrázků získává podporu rozšířené reality.
Rychlost, přesnost a maximální efektivita – to jsou cíle Amazonu, největšího internetového obchodu na světě. Svědčí o tom i skutečnost, že si společnost Amazon nechala patentovat chytrý náramek, který má sledovat práci jejích zaměstnanců. Patent byl schválen dne 30. 1 2018.
Energizer je známá a osvědčená značka baterií. Méně lidí však ví, že výrobce baterií Energizer už několik let podává také mobilní telefony. Před několika dny představil svůj nový smartphon Power Max P600.
Klasická váha, která vám ukázala pouze, kolik vážíte, je již překonaná. Chytré váhy, které vám spočítají složení vašeho těla v procentech, jsou naprosto běžnou záležitostí. Novinkou je váha ShapeScale, naskenuje vaše tělo, ukáže vám jeho virtuální model včetně jeho složení.
Obliba klasických pohlednic klesá. Mnozí lidé posílají přání, včetně těch vánočních, pomocí e-mailu. Je to pohodlnější a časově méně náročné. Pokud však chcete poslat vánoční pohlednici, stačí vám k tomu chytrý mobilní telefon se systémem Android.
Pokud nemáte neomezený datový tarif, bude se vám hodit každá datová úspora. Společnost Google dnes představila novou aplikaci, která vám dokáže chytře ušetřit až 30 % vašich dat.
Explore Feed je pro většinu uživatelů volitelná záložka, která nabízí příspěvky od stránek, které uživatel nesleduje. Uživatel si jej musí najít v menu a aktivně se na něj přepnout. Avšak v některých zemích testuje společnost Facebook naprosto jinou podobu News Feed.
Pokrok v oblasti moderních technologií s sebou přináší i rozličná bezpečnostní rizika. To je důvod, proč se v současné době chystá novela vyhlášky 316/2014 Sb., která má přinést nové změny v oblasti kybernetické bezpečnosti.
Dostat se z Prahy do Brna za necelých 15 minut? To není sci-fi, nýbrž blízká budoucnost. S hyperloopem lze opravdu za velmi krátkou dobu překonat velké vzdálenosti.
Akce Den chytrých aut je akce, pořádaná firmou Valeo. Akce je pořádaná minimálně každý rok, někdy, jako je tomu letos, dokonce dvakrát, na jaře a na podzim, konkrétně 13. a 14. října. Stačí si zarezervovat jízdu a potom si můžete užívat půl dne špičkových technologií a popovídat si s předními vývojáři automotive.
Zdá se, že jihokorejský Samsung rozhodně nehodlá usnout na vavřínech a hodlá posouvat pomyslnou laťku světa chytrých telefonů stále výše. Soudit tak lze ze slov šéfa mobilní divize Koh Dong-Jina. Ten se totiž zmínil o probíhajícím vývoji skládacího telefonu, který bude Samsung chtít představit, co nejdříve.
Virtuální asistentka není nic mimořádného, to se však nedá říci o jejich vzájemné spolupráci. Každá virtuální asistentka se věnuje určitým specifickým činnostem a funguje na jiném zařízení. Společnosti Microsoft a Amazon přišly s novinkou – jejich asistentky Cortana a Alexa vzájemně spolupracují.
Brýle pro rozšířenou realitu HololLens jsou známým výrobkem od Microsoftu. Společnost Microsoft však chce jít dál, chce zabudovat rozšířenou realitu přímo do Windows. Tentokrát se nechala inspirovat kouzelnickou hůlkou Harryho Pottera.
Pod pojmem robot si mnozí z nás představují hranaté, kovové roboty. Roboti však mohou vypadat zcela jinak. Příkladem je měkký robot, dílo vědců ze Stanfordu, který svým vzhledem připomíná gumovou hadici.
Společnost PayPall a Skype uzavřely partnerství, které umožňuje posílat peníze přímo z mobilní aplikace Skype. Funkce s názvem „Send Money“ umožňuje posílat peníze zatím jen ve 22 zemích. Aktualizace se šíří pro Android a iOS.
Lenovo se rozhodlo, že obnoví řadu Moto X, která dříve patřila mezi nejlepší modely značky Motorola. Nová řada Moto X však již nebude vlajkovými modely, ale spíše vyšší střední třídou. Tuto roli po ní převzala řada Moto Z. V posledních dnech spatřil světlo světa render nového modelu Moto X4, který ukazuje tento telefon hned ve dvou barevných variantách. Společně s renderem unikla také přibližná specifikace tohoto modelu.
Vidlička, která vám začne vibrovat v ruce, pokud jíte příliš rychle, žárovky, které okamžitě přizpůsobí osvětlení sledovanému programu v televizi – to jsou příklady schopností internetu věcí a příklady blízké budoucnosti i v naší republice.
Spekulace okolo nového modelu od LG se naplnily. Před měsícem se spekulovalo, že nový LG V30 bude představen 31. srpna. Tak se i stane na veletrhu IFA 2017, který se koná v německém Berlíně. Vůbec poprvé by se tento model z řady V mohl dostat i do Evropy. Jihokorejská společnost LG počítá, že tento model bude přímým konkurentem Samsungu Galaxy Note 8.
Na IFA se objevil sympatický, malý a překvapivě levný digitální fotoaparát Polaroid Snap s 10 MPx objektivem a tiskem na termopapír. Pohodlně se vejde do kapsy a stojí méně, než byste čekali!
Jak jste si jistě všimli máme nový design a některé nové funkce. Přibyl druhý sloupec, ve kterém by se měly zobrazovat krátké zprávy. Nadpisy článků jsou konečně klikací a také se zvýrazňují poslední nové články. Celý vzhled byl přepracován z tabulkového na CSS, za což patří dík firmě Webdesign Dra-Go.


Na Internetu se objevila další a poměrně dobře provedená recenze nejnovějšího hitu od společnosti HTC. Recenze obsahuje mnoho obrázků a také krátké video, které rovněž stojí za shlédnutí.

Po celém světe vzniká celá řada více či méně zvláštních zákonů a různých vyhlášek. Některé se uchytí a přinášejí své ovoce například v oblasti bezpečnosti, přestože v prvopočátcích byly houfně odmítány. Jiné jsou ale opravdu absurdní, podobně jako zákon zakazující chodcům psát textovky za chůze na chodnících i na silnici ve státě New Jersey.


Přestože sociální sítě a různé komunikátory včetně Skype hromadně převálcovaly standardní SMS zprávy, e-mail si své postavení stále drží, byť se v mnoha případech přesunul do oblasti formálnější a profesní komunikace. Začátek je datován dávno před vznik současného internetu a jednou z klíčových osob při vývoji e-mailové komunikace byl právě Ray Tomlinson.


Možná se brzy dočkáme iPODa s 100GB hard diskem, nevěříte? Díky novému produktu společnosti Toshiba je tato šance poměrně velká. Více podrobností v článku.
Navigační komunikátor Garmin-Asus nüvifone M20 je prvním společným dítkem dvou spolupracujících firem, které přichází s operačním systémem Windows Mobile a s vysokou integrací služeb GPS. Podívejte se s námi na oficiální video!
Na Internetu se objevily první fotografie nového handheldu, který je vybaven komunikačními moduly, velkým displejem a relativně velkou klávesnicí. Moderní nástupce slavných Jornad se představuje.
Ve světě mobilit je japonský Sharp známý především jako výrobce velmi povedených linuxových handheldů. Je proto malým překvapením, že připravil komunikátor s Windows Mobile 5.0. Přístroj vypadá velmi slibně a lze jen litovat, že se neukáže na našem trhu.
Včera večer na české mobily s Windows Phone 8 dorazila očekávaná aktualizace na nový operační systém Microsoftu - Windows Phone 8.1. Pojďte se podívat, jak to probíhá.
Carculator v1.0 není úplně základní jednoduchou kalkulačkou, ale také se nedá srovnávat s vyloženě vědeckými kalkulačkami. Má jen několik funkcí navíc, ale i ty se mohou hodit. Aplikace je zdarma a je určena pro Windows Phone 7.5 až 8.1.
Freewarový program DiiaryMe v1.0 je srpnová novinka a nabízí možnost snadného zaznamenávání myšlenek, nápadů a událostí, které se vám nebo někomu známému stanou.
Existuje něco, co mohou i ti nejzarytější fandové Androidu závidět spokojeným zákazníkům Apple. A možná také nemusí, protože nic takového ani neznají.
  Komentáře (30) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 30.04, 2015  
Společnost Google před časem obeslala majitele webů informací, že při prezentaci výsledků vyhledávání bude upřednostňovat ty weby, které mají mobilní optimalizaci. A dnes to vypuklo!
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.04, 2015  
Vypadá to, že další výrobce chytrých hodinek opouští operační systém Android Wear od Google a nahradí jej svým vlastním. Důvody jsou tentokrát nefinančního rázu a nesouvisí ani s ambicemi firmy.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2015  
Americká bezpečnostní služba FBI si není jista, jestli jsou samořiditelná auta, která vyvíjí například Google, dobrým produktem pro veřejnost a poukazuje na značná rizika.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 30.09, 2014  
Pololegální praktiky NSA a vysoce pravděpodobně obdobná činnost i jiných bezpečnostních služeb různých států nutí seriózní provozovatele e-mailových služeb chránit soukromí uživatelů. Microsoft například zvolil cestu velmi výkonného šifrování a snaží se zajistit i zvýšenou právní ochranu integrity svých služeb.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 02.07, 2014  
V některých zemích se mobilní operační systém Microsoft Windows Phone dostal před Apple iOS, což je i případ České republiky. To má zřejmě pozitivní vliv i na vývojáře mobilních aplikací, kteří stále častěji vyvíjejí klíčové aplikace paralelně i pro Windows Phone nebo se dokonce tomuto systému věnují více z důvodu vyšší rentability.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 24.06, 2014  
To není jen pouhý odhad další analýzy trhu. Čísla jsou neúprosná a cca 50tiprocentní snížení původních optimistických odhadů předpokládaných růstů prodejů nepotěší producenty ani akcionáře a může způsobit celkové zmrazení jednoho z nejdynamičtějších trhů na světě.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.05, 2014  
Data pocházejí ze seznamu 500 nejúspěšnějších společností světa, takže na jednu stranu sice tento speciální výběr významně zkresluje výsledek , ale na druhou stranu to ukazuje, co dělají ti úspěšní.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.02, 2014  
Čínský mobilní systém COS má eliminovat převahu zahraničních systémů a zcela změnit poměry na trhu. Je naprosto zřejmé, že to ovlivní i světové trendy, a to spíše negativně.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 17.01, 2014  
Vyhledávač Bing od Microsoftu prý používá cca 52% uživatelů Windows Phone, což je oproti desktopovému prostředí až neuvěřitelný úspěch! Přesto to připomíná známou otázku s poloprázdnou nebo poloplnou sklenicí.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.01, 2014  
Windows Phone je v ČR druhou nejúspěšnější platformou a podobný vývoj nastává i v jiných evropských zemích. Uživatelé se již nebojí, že nebudou mít dostatek aplikací, takže zájem pochopitelně roste a tím vyvolává dobré podmínky pro další expanzi.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.12, 2013  
Sailfish OS je exzaměstnanecký truc projekt založený na MeeGo od společnosti NOKIA. Bývalí zaměstnanci si mysleli, že to dokáží lépe a po cca rok a půl trvajícím vývoji představili svůj produkt.
  Komentáře (163) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 2.33
Autor : Jan Novotný - 02.12, 2013  
Tato téměř kacířská otázka jistě vzbudí pobavený úsměv mnoha majitelů zrcadlovek a pravděpodobně i obavy o duševní způsobilost autora takové otázky, ale to nemění nic na podstatě a hlavně na pro někoho možná překvapivé odpovědi. Militantní zrcadlovkáři by to snad ani neměli čít!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.10, 2013  
S oznámením konce Stevea Ballmera ve funkci CEO společnosti Microsoft nejenže stouply ceny akcií společnosti a začalo se bilancovat jeho období, ale ukazují se i první jména možných nástupců.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.08, 2013  
Nová studie britských výzkumníků pouze potvrdila některé předchozí obdobné výsledky. Týká se to ovšem pouze telefonování a nikoli psaní a čtení SMSek nebo dokonce prohlížení Internetu na mobilu a tak podobně.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2013  
Je to jen naše spekulace, ale máme k ní několik docela dobrých důvodu. Ačkoli na první pohled Motorola Moto X vypadá jako svěží model střední třídy s nepříliš přesvědčivými parametry, má několik významných es v rukávu.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.08, 2013  
Potíže společnosti HTC pokračují a situace vůbec nevypadá dobře. A to přesto, že HTC má nyní na trhu jeden z nejlákavějších modelů s Androidem na palubě.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.25
Autor : Josef Tkáč - 23.05, 2013  
Podvod, letadlo, tahání peněz z naivních důvěřivců! To byla označení, která padala na projekt Milionové impérium a jeho autora Davida Kirše ze strany některých lidí, kterým se na této akci nelíbilo, že projekt slibuje návod na vydělávání milionů. Nyní se dovíte, jak to skutečně bylo, co jsme za svoje peníze peníze dostali, jestli to za to stálo a jestli to byl podvod, omyl nebo jen "šikovnost" autora kampaně Milionové impérium, který nasliboval více, než bylo v jeho silách.
  Komentáře (18) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.83
Autor : Josef Tkáč - 26.10, 2012  
Horký projekt, který na českém Internetu nemá obdoby, boří rekordy a ukazuje, že dobře udělaný marketing na Internetu dokáže generovat překvapivě vynikající výsledky. Milionové Impérium vzbudilo ohlas, zvědavost, touhu být u toho a naučit se vydělávat peníze ve znalostní ekonomice. Na druhou stranu dokázal vzbudit odpor, závist, úšklebky a pomluvy.
  Komentáře (19) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.08, 2012  
Od první prezentace WP8 uběhlo jen pár dní a všude jsou slyšet ohlasy o tom, jak Microsoft zase zklamal, napálil své uživatele apod. Dost lidí se už vyjádřilo i v tom smyslu, že s Windows Phone končí... ale proč to všechno?
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.06, 2012  
Blíží se další aktualizace od Microsoftu pro zařízení s Windows Phone . Do této doby se každá aktualizace očekávala s nadějí, že se schopnosti zařízení dostanou dále, ale tato aktualizace jde opačným směrem, i když pár novinek do stávajících telefonů také přinese.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.03, 2012  
Český T-Mobile si u nás v posledních měsících příliš popularity nezískal. Trend některých nově zaváděných opatření dává tušit, že řada "dobrých nápadů" buď pochází z jedné osvícené hlavy nebo sleduje sleduje linii, kterou tato hlava silně preferuje. Naše redakční e-mailová schránka se během posledních několika málo dnů začala plnit rozhořčenými reakcemi kamarádů, přátel a čtenářů na poslední z těchto "dobrých nápadů".
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 31.05, 2011  
Společnost Google připravuje Google One Pass. Jeví se vám to jako lákavá služba nebo vás napadají slova z Pána prstenů - "Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže."?
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2011  
Malé zamyšlení nad tím, co bylo a nad tím co snad bude. Počátek nového roku bývá spojen s nadějemi a novými plány. U firem je to asi stejné jako u jednotlivců, takže se s vámi podělíme o některé naše postřehy, ale i plány. Rok 2010 byl v mnoha oblastech velice zajímavý a v segmentu chytrých mobilit přinesl důležité okamžiky, které bezesporu ovlivní budoucnost, a to ať už ve směřování trhu nebo v chování uživatelů. Změní se i Palmserver.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.01, 2011  
S velkou lítostí oznamujeme, že vedení BVV zrušilo veletrhy Digitex a Interkamera, a to pro nezájem vystavovatelů. V článku je uvedena oficiální zpráva i náš názor. Tato špatná zpráva se objevila bez větší mediální pozornosti již v minulém týdnu. Digitex si ovšem zaslouží alespoň rozloučení.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.08, 2010  
40 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.46 sekund