Palmserver.cz

Samsung láká na novou řadu Galaxy F
Datum: Úterý, 29.09. 2020 - 01:25:00
Téma: Krátké zprávy


Společnost Samsung chystá novou řadu Galaxy F. Prvotinou této nové řady bude model Galaxy F41, který bude představen 8. října 2020 v Indii. Jedinečnost tohoto smartphonu spočívá v jeho velkém displeji i štědré kapacitě jeho baterie.

Telefon bude velmi podobný modelu Galaxy M31, na rozdíl od něho bude mít o jeden objektiv méně. Plastovému tělu telefonu Samsung Galaxy F dominuje velký 6,4" Super AMOLED Infinity-U displej, který nabídne obraz ve Full HD rozlišení. V průstřelu modelu Galaxy F41 je umístěna selfie kamerka s 32Mpx. Na jeho zádech sedí trojitý fotoaparát 64 + 8 + 5 Mpx a vycentrovaná čtečka otisků prstů.

Výkon zajistí čipset Exynos 9611, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti RAM, rozšiřitelné úložiště bude mít kapacitu až 128 GB. Za velkou výdrží tohoto telefonu stojí 6000 mAh baterie. Součástí výbavy jsou duální reproduktory, Bluetooth 5.0, Wi-Fi b/g/n/ac, USB-C konektor, 3,5mm jack. Smartphone poběží na Androidu 10 se zjednodušenou grafickou nadstavbou One UI 2.1 Core.

Model Galaxy F41 se má zatím objevit pouze na indickém trhu. Zatím se však neví, kdy se objeví na evropských trzích a kdy bude dostupný i na našem českém trhu.

Zdroj:samsungmania.mobilmania.cz svetandroida.cz samsungmania.mobilmania.cz mobilenet.cz

Tento článek najdete na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15991