Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Hodinky s komunikátorem

Sponzorované odkazy:


IMOBILE Flying C1000 jsou hodinky, kapesní počítač, telefon a multimediální přehrávač v jednom. Pokud čekáte obrovské zařízení, které bude na ruce vypadat jako výzbroj pro kosmonauta, tak se mýlíte. Konstruktérům se vše podařilo vměstnant do poměrně rozumného prostoru a ani design není tak hrozný jak jsme byli zvyklí vídat v minulosti. Hodinky C1000 mají barevný dotykový displej, Bluetooth, 60 MB RAM, mini USB jack. Nejvíce ovšem překvapí podpora 2G a 3G. Naopak "video/audio player" je pro podobné digitální šperky téměř povinná výbava. Jako praktické zařízení to asi z řad našich čtenářů osloví málokoho. Přece jen jsme zvyklí na pohodlnější přístroje s většími možnostmi, ale jako koncept to zas tak špatné není. Ukazuje kam by se mobility mohly ubírat v následujících letech, protože hlavní podmínka, kterou je dostatečná miniatrizace všech komponent, je již splněna. C1000 je bezpochyby hračka, ale hračka, která skrývá jistý potenciál. Podívejte se s námi na fotogalerii, která ukazuje jak se vývojáři poprali s konceptem "všechno v hodinkách"...

Zdroj informací a obrázků je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.09, 2007  Autor: Jan Novotný   Téma: Digitální šperky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Digitální šperky

"Hodinky s komunikátorem" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Hodinky s komunikátorem (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 21.09. 2007 - 10:42:31
pro mne ideální mobil. Malý, lehký s BT. vytáčet se dá hlasem.


[ Odpovědět ]

Re: Hodinky s komunikátorem (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 21.09. 2007 - 18:49:52
"Jako praktické zařízení to asi z řad našich čtenářů osloví málokoho. Přece jen jsme zvyklí na pohodlnější přístroje s většími možnostmi, ale jako koncept to zas tak špatné není."

Zustava to na pul cesty. Uzivatele zvykli na vetsi pristroje, je musi kdyz se ozvou vytahovat z kapsy. Takze co takhle kdyby nejake takove "hodinky" umely fungovat jako terminal/displej toho vetsiho pristroje ? Vola vam nekdo ? PDA hlasi alarm ? Nemusite je vytahovat a jednoduse se podivate na hodinky, ktere vam napr umozni prijmout hovor, nebovybrat ze seznamu a vytocit nekoho, potvrdit alarm/posunout jej na pozdeji... a cokoli co vyuzije praktickou zalezitost ato ze to ma na ruce okazite pristupne.

Cekam ketreho vyrobce to konecne napadne. Zatim neco takoveho vyrobil SonyEricson, ale to je bohuzel pouze pro jejich telefony...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund