Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6549
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Microsoft začal bojovat s internetovými trolly (video)

Sponzorované odkazy:


Je zásadní rozdíl mezi názorem a postojem. Někteří lidé si myslí, že na něco mají názor, ale ve skutečnosti mají pouze postoj vytvořený povrchními a zjednodušenými informacemi, emocemi nebo postoji lidí, se kterými dotyčný sympatizuje. Zatímco postoje většinou bývají založené na pocitech a jejich skutečný zdroj je v drtivé většině majiteli postoje navždy skryt, tak názor se může vzniknout pouze na podkladě relevantních dat.

Microsoft se rozhodl, že bude aktivně bojovat s internetovými troly, kteří mu kazí pověst Internet Exploreru svými postoji vydávanými za názory. Internet Explorer jako produkt prošel kus cesty. Část jeho špatné pověsti je založena na zkušenostech se starými verzemi MSIE a část na usilovné práci trollů, kteří ostatně haní cokoli, co pochází z Redmondu (sídla Microsoftu). Je to dlouhý příběh, na jehož počátku je "drzost" Microsoftu, že za své produkty chtěl peníze a že chránil své investice a práci svých zaměstnanců před zloději, kteří mají typický marxistický názor, že zlodějna je oprávněná, když bohatému ukradnu něco co sice potřebuji, ale nemám na to nebo nechci za to utrácet peníze, protože je to tzv. "drahé". Tím se dostáváme k otázkám ochrany autorských práv i zvráceným názorům, že kopírováním okradený nic neztrácí neboť zloděj by si ukradenou věc stejně nikdy nekoupil a že okradený si za okradení vlastně může sám, protože chamtivě nastavil cenu příliš vysoko. Jistě by se na toto téma dal napsat další krásný článek, který by opět nic nezměnil, takže se vraťme k trollům. Ti na základě výše uvedeného pojali dlouhodobou nechuť ke kapitalistické firmě a kdykoli přijde řeč na její produkty, trolují a tapetují svoje postoje bez ohledu na aktuální stav, postupný vývoj produktu, objektivní kvalitu, použitelné funkce a jakékoli jiné relevantní skutečnosti. Microsoft se s tímto typem lidí snaží bojovat v nové reklamě na zábavném videu...

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.11, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Microsoft začal bojovat s internetovými trolly (video)" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Microsoft začal bojovat s internetovými trolly (video) (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 03.12. 2012 - 00:10:08
MS sucks....


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund