Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6515
Komentářů: 1874

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

ASUS S101 s GPS

Sponzorované odkazy:


Na předvánočním trhu by se i v Evropě měl objevit nový navigační přístroj od společnosti ASUSTeK Computer Inc.. Jde o zařízení typu PND a nabízí i poněkud netradiční konstrukci. Podívejte se s námi na první obrázky a podrobnější informace.Po dvou vynikajících modelech kapesních počítačů s GPS a jednom komunikátoru(P535), o kterém jsme vás již také informovali, přichází Asus s dalším navigačním přístrojem. Tentokráte jde o PND (Personal Navigation Device)...

Přístroj je založen na procesoru Samsung S3C2410-266MHz a operačním systému Windows Mobile CE .NET 4.2. Displej je klasický 3.5" TFT LCD s rozlišením QVGA (240 x 320 px) a s 65 k barvami. Rozměry přístroje jsou 76 x 134 x 56 mm a hmotnost činí 255 gramů. Baterie má kapacitu 1600 mAh. Pro spojení s PC poslouží USB. GPS modul je zzaložen na osvědčeném čipu SiFR Star III, takže o citlivost přístroje není třeba mít obav.

Asus S101 zaujme na první pohled hned dvěma prvky. Jedním je dvojice reproduktorů po stranách displeje, druhým pak pohodlně přístupné ovládání pomocí tlačítek pod dolní hranou displeje.

Pro uložení mapových podkladů, ale i pro MP3 je zde SD slot...

Podle dostupných informací je pravděpodoné, že PND Asus S101 se ukáže na trhu ještě letos a předpokládaná cena by se mohla pohybovat kolem 392 USD(retail). Prvotní zroj informace je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.11, 2006  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"ASUS S101 s GPS" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund