Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1887

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Otevírací hodiny pro Android v nové verzi

Sponzorované odkazy:


Téměř nezbytná aplikace My Opening Hours (CZ) se dočkala nových verzí a protože to je již nějaký ten čas, kdy jsme ji naposledy recenzovali, rozhodli jsme se vám ji znovu přiblížit.

Je to již bezmála rok, kdy jsme vás v článku Otevírací hodiny s češtinou pro Android seznámili s verzí 2.6.1. Od té doby se aplikace hodně změnila. Má mnohem hezčí uživatelské rozhraní a také přibyly nové funkce. Nejnovější freewarová verze má pořadové číslo 4.0 a placená varianta dokonce 5.0. My se samozřejmě podíváme na free variantu, která bude naše čtenáře pravděpodobně zajímat nejvíce...

Po standardní instalaci nebo aktualizaci a následném spuštění se objeví krátký seznam novinek nové verze, mezi které patří i nové internetové stránky (v češtině).

Další podstatnou novinkou je provázání míst s otevírací dobou s mapovými podklady OpenStreetMap (pro některé funkce vyžaduje registraci na OpenStreetMap a přihglášení). Někdy se podaří hledaný objekt najít, jindy zase nikoli, ale je to poměrně chytrá cesta, jak obohatit aplikaci a současně zařídit sdílení otevíracích hodin různých institucí, obchodů a tak podobně.

Další screenshoty ukazují, jak snadno lze zadat otvírací hodiny u nové "destinace". V případě polední přestavky se jednoduše aktivuje druhý časový interval. Zadávat lze buď všechny pacovní nebo nepracovní dny, ale také jednotlivě, pokud se otevírací doby v týdnu mění. Je to velmi pružné a asi na tom již ani není co zlepšovat. Na hlavní straně aplikace pak máme přehledný seznam zadaných subjektů, kde je barvou zvýrazněno, kde je otevřeno a kde zavřeno a samozřejmě nechybí ani podrobnosti o otevírací době. Ale to není vše. Ze spodní lišty lze vyvolat nastavení, kde najdeme řadu dalších možností, jak si přizpůsobit aplikaci podle svého...

Můžeme například obohatit hlavní stranu o informace, které hlásí zbývající doby do zavření nebo otevření. To je výborná věc, protože pak již jen stačí jeden pohled a uživatel ví, kolik času mu zbývá, aby ještě stihl otevírací dobu. Poslední obrázek ukazuje možnost přidání textové poznámky k vybranému místu. Freewarová varianta nepodporuje tagy...

Zdarma můžete stahovat z Google Play. Velmi užitečná aplikace, kterou rozhodně doporučujeme alespoň vyzkoušet. Může vám ušetřit spoustu času i stresu.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.01, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Otevírací hodiny pro Android v nové verzi" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Otevírací hodiny pro Android v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.01. 2013 - 09:50:38
výborný program! Používám ho již dlouho a max spokojenost! PetrV


[ Odpovědět ]
Re: Otevírací hodiny pro Android v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.01. 2013 - 10:07:51
 
jj výnikající věc. Kdysi jsem to cpal do poznámek, ale bylo to nepohodlné. Tohle je jiné kafe.


[ Odpovědět ]

Re: Otevírací hodiny pro Android v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.01. 2013 - 10:10:07
tagy se hodí, když toho má člověk desítky, ale pokud mu stačí 10-15 obchodů nebo úřadů, tak je to zbytečné. Přesto jsem si appku koupil, protože tohle si finanční podporu zaslouží :-)


[ Odpovědět ]

Re: Otevírací hodiny pro Android v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.01. 2013 - 10:13:32
Wow! Pecka! To jsem neznal. Proč to má anglický název, když je to český program? To se pak těžko o takovou věc zakopne, když je člověk nováček na androidu.


[ Odpovědět ]

Re: Otevírací hodiny pro Android v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.01. 2013 - 11:22:10
Vážená redakce, moc bych se přimlouval za častější recenze i starších programů, protože třeba právě o tomto jsem nevěděl, že vůbec existuje, ani že jste o něm kdysi psali. To mluvím i za kolegy tady v práci, kteří jsou na tom stejně. Jinak pěkná recenze a supr soft! Díky. Kája


[ Odpovědět ]
Re: Otevírací hodiny pro Android v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.01. 2013 - 11:37:35
 
Právě proto jsou pod články odkazuy na tématicky související appky. Redakce to dělá dobře, starší sw se ukazuje pod články o novém sw. tak je to lepší.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund