Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6603
Komentářů: 1934

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Potvrzeno! Apple intenzivně pracuje na hodinkách

Sponzorované odkazy:


Zprávu přinesla dobře informovaná agentura Bloomberg a informuje o silném týmu produktových designérů Apple, kteří se na novém projektu podílejí. Podle předchozích spekulací i aktuálních zpráv, půjde o něco opravdu velkého!

To je přesně to, co Apple umí a co tato společnost udělala v případě iPhone, tabletů iPAD nebo mnohem dříve u multimediálních přehrávačů iPOD. Prostě připraví něco, co tady ještě nebylo, dají tomu velice atraktivní design, kvalitní materiály a zparcování a začlení to do vlastního ekosystému a image značky Apple. Tak se dělá úspěch! O připravovaných hodinkách iWatch jsme vás již informovali v článku Apple chystá hodinky s ohebným displejem?, kde jsme psali o využití zakřiveného skla "Willow Glass" od společnosti Corning (vyrábí i známý Gorilla Glass). Nyní agentura Bloomberg potvrdila, že na projektu iWatch se účastní pře 100 inženýrů a návrhářů Apple. Je zřejmé, že takovou energii a náklady Apple nevynakládá jen pro nějakou mlhavou vizi, ale zjevně se jedná o přípravu dalšího klíčového produktu, který Apple zajistí nové zákazníky a upevní pozici mobilní jedničky v segmentu nárročnější klientely...

Zpráva Bloombergu je zde. Obrázek jsme naši tady a jedná se o koncept.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 13.02, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Potvrzeno! Apple intenzivně pracuje na hodinkách" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Tungsten Carbide Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 03.04. 2023 - 04:48:35
products are only special inserts best carbide inserts - yet turning inserts they look so amazingly beautiful, tungsten brazing rods just like the Shoulder Milling Inserts originals drilling inserts suppliers tungsten guide rod glock from appearance to function.The central and intermediate inserts product are more tungsten rod sharpener carbide insert quotation popular for their elegant and exquisite designs. They easily hold high feed milling insert forever-chic appeal.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund