Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6579
Komentářů: 1899

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Čísla a jejich porovnávání pro děti a Android česky

Sponzorované odkazy:


Česká výuková aplikace Čísla a matematika pro děti pomůže s učením malých dětí. Je založena na zábavné formě, takže se mimo jiné hodí i na rodinnou dovolenou, kdy je na děti více času. Podívejte se na naši recenzi.

Aplikace pochází z dílen české vývojářské firmy PMQ Software, od které naší čtenáři znají i řadu dalších aplikací, které jsme recenzovali. Naposledy to byla aplikace Český pravopis pro děti a Android. Program Čísla a matematika pro děti v1.11 se sice na Google Play objevil již v dubnu tohoto roku, ale jelikož se jedná o nadčasovou záležitost, podíváme se jí trochu na zoubek...

Po standardní instalaci, která si nenárokuje ani žádná speciální práva, se nám po úvodní obrazovce ukáže hlavní menu aplikace, které obsahuje paletu devíti samostatných úloh. První dvě úlohy učí počítat do 10ti a 20ti, a to formou kombinace číslic a obrázků, na kterých je ovoce, autíčka, žáby a tak podobně...

Další dvě úlohy se zrcadlově věnují rozpoznávání číslic a počtů věci, resp. zobrazených objektů. Pátou volbou je pexeso...

V pexesu se ovšem nehledají shodné obrázky, ale obrázek s určitým počtem objektů a tomuto počtu odpovídající číslicí. Šestou volbou je vyhledávaní čísel a další dvě volby učí určovat, které číslo je větší nebo menší než jiné, a to včetně následných příkladů s předměty...

Devátá funkce je věnována porovnávání čísel, tj. doplňování znamének rovnosti, větší než a menší než. Za správně vyplněný test následuje odměna ve formě obrázku. Nutno ovšem dodat, že během celého procesu zábavného učení hlas aplikace chválí za správné odpovědi, takže dítě je pozitivně motivováno i trpělivým hlasem. Obrázek andílka v pravém horním rohu vyvolává nápovědu...

Aplikace je zdarma, takže si s ní můžete hrát a učit svoje děti. Přibližně za polovinou nebo spíše před duhou třetinou hry je uživatelům nabídnuto zakoupení plné verze, kde jsou k dispozici všechny levely hry a tím pádem i kompletní rozsah učiva.

Tato sympatická aplikace je velmi jednoduchá na ovládání, takže si s ní i menší děti snadno poradí a mohou si hrát (a tím se i učit) samy. Program pro Android OS 2.2 a vyšší najdete na Google Play a jeho oficiální popis na stránkách společnosti PMQ Software.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.07, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Čísla a jejich porovnávání pro děti a Android česky" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Čísla a jejich porovnávání pro děti a Android česky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.07. 2013 - 12:04:37
OK, vypadá to fajn, ale co to má společného z "matematikou"? Od něčeho matematického bych očekával minimálně malou násobilku a základní počítání se součty a odečítáním.


[ Odpovědět ]
Here is complete, the English League Live Streaming Link Tonight (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 14.04. 2021 - 06:31:36
 
NOBARTV.world Here is complete, the English League Live Streaming Link Tonight

Three matches from the 31st week of the Premier League 2020/2021 will be held tonight, Saturday (10/4/2021). The three of them can be watched live streaming on Mola TV. NobarTV.world Nonton Streaming Bola, NobarTV.my.id Watch Live Soccer, nontonfilm.my.id bioskop. The first is Manchester City vs Leeds United, at 18.30 WIB. This match is important for City in order to widen the distance with Manchester United at the top of the Premier League standings .

After that, there is the Liverpool vs Aston Villa match at 21.00 WIB. For the Reds, victory will mean a lot in order to achieve the minimum target of penetrating the Champions League zone.

The last one is Crystal Palace vs Chelsea at 23.30 WIB. The Blues have just lost their first ever defeat in the Tho

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Here is complete, the English League Live Streaming Link Tonight (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 03.07. 2022 - 09:04:08
 
Shandong Taishan akan tanpa jasa gelandang berusia 29 tahun Wu Xinghan, yang telah absen sejak Desember karena masalah pergelangan kaki.
Long Song juga diragukan untuk tuan rumah setelah bek sayap berusia 32 tahun itu ditarik keluar karena cedera sesaat sebelum turun minum melawan Henan Songshan Longmen pada hari Selasa.
Dalam ketidakhadirannya, mantan pemain Naga Oriental Yang Liu akan berusaha keras yalla shoot tv, yalla shoot tv piala dunia 2022 , yalla shoot tv berita bola terbaru untuk memulai keempatnya musim ini, bekerja sama dengan Zheng Zheng , Ke Shi dan Xiang Ji di empat bek.
Di ujung lapangan menyerang, Cryzan memainkan peran kunci dalam kemenangan atas Songshan Longmen terakhir kali dan kami b

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Čísla a jejich porovnávání pro děti a Android česky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 01.07. 2013 - 12:51:15
To jsou dobré appky. Děcka to milují, když se s nimi učíme.


[ Odpovědět ]

Re: Čísla a jejich porovnávání pro děti a Android česky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 07.11. 2013 - 09:24:17
Senzační program! Díky za tip


[ Odpovědět ]

Re: Čísla a jejich porovnávání pro děti a Android česky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 21.12. 2018 - 05:17:17
V pexesu se ovšem nehledají shodné obrázky, ale obrázek s určitým počtem objektů a tomuto počtu odpovídající číslicí.
click on the map above to explore google street view


[ Odpovědět ]

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.42 sekund