Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6560
Komentářů: 1889

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Klíčenka HTC Fetch s Bluetooth 4.0

Sponzorované odkazy:


Překvapivá vychytávka od HTC se objevila v nabídce jednoho známého eshopu. HTC Fetch je malý přívěšek na klíče, který je předurčen ke spolupráci se smartphone od HTC.

HTC Fetch BL A100 za € 28.93, resp. za € 34.72 včetně DPH/VAT. Označení BL-A100 napovídá, že doplněk bude mít Bluetooth. Pravděpodobně jedná o nechtěnou přičinlivost nějakého zaměstnance, který toto zboží zapsal do eshopu dříve než měl, protože HTC se prý odmítá k tomu jakkoli vyjádřit a téměř žádná relevantní data nejsou k dispozici. Poměrně logicky se spekuluje o tom, že se jedná o trasovací zařízení, které zapisuje GPS souřadnice. To může fungovat buď podobně jako vyhledávač ztracených a někam nepatřičně odložených klíčů, ale také pro prosté zaznamenávání tras k dalšímu použití. Může jít i o vibrační zařízení, které upozorní na příchozí hovor, když je mobil v batohu nebo tašce, ale to všechno jsou jen dohady. Tady se můžete podívat, jak HTC Fetch vypadá...

Podrobné informace jsou zde.

Aktualizováno: byl doplněn popis, takže zařízení slouží skutečně k lokalizaci klíčenky, zvukem signalizuje vzdálení mobilu a klíčenky a to oboustranně, takže zabrání i zcizení mobilu K jednomu mobilu lze připojit sledování až 3 ks HTC Fetch. Zařízení je vybaveno modulem Bluetooth 4.0 a má dosah 15 m. Vyměnitelná baterie CR2032 zajistí až 6 měsíců výdrže. Doplněk se ovládá jedním multifunkčním tlačítkem.

Poznámka:
vypadá to, že se jedná o podobné zařízení, jaké jsme vám ukázali v článku NOKIA připravuje novou sadu vychytávek pro mobily .

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.08, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Klíčenka HTC Fetch s Bluetooth 4.0" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund