Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6620
Komentářů: 2024

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Klíčenka HTC Fetch s Bluetooth 4.0

Sponzorované odkazy:


Překvapivá vychytávka od HTC se objevila v nabídce jednoho známého eshopu. HTC Fetch je malý přívěšek na klíče, který je předurčen ke spolupráci se smartphone od HTC.

HTC Fetch BL A100 za € 28.93, resp. za € 34.72 včetně DPH/VAT. Označení BL-A100 napovídá, že doplněk bude mít Bluetooth. Pravděpodobně jedná o nechtěnou přičinlivost nějakého zaměstnance, který toto zboží zapsal do eshopu dříve než měl, protože HTC se prý odmítá k tomu jakkoli vyjádřit a téměř žádná relevantní data nejsou k dispozici. Poměrně logicky se spekuluje o tom, že se jedná o trasovací zařízení, které zapisuje GPS souřadnice. To může fungovat buď podobně jako vyhledávač ztracených a někam nepatřičně odložených klíčů, ale také pro prosté zaznamenávání tras k dalšímu použití. Může jít i o vibrační zařízení, které upozorní na příchozí hovor, když je mobil v batohu nebo tašce, ale to všechno jsou jen dohady. Tady se můžete podívat, jak HTC Fetch vypadá...

Podrobné informace jsou zde.

Aktualizováno: byl doplněn popis, takže zařízení slouží skutečně k lokalizaci klíčenky, zvukem signalizuje vzdálení mobilu a klíčenky a to oboustranně, takže zabrání i zcizení mobilu K jednomu mobilu lze připojit sledování až 3 ks HTC Fetch. Zařízení je vybaveno modulem Bluetooth 4.0 a má dosah 15 m. Vyměnitelná baterie CR2032 zajistí až 6 měsíců výdrže. Doplněk se ovládá jedním multifunkčním tlačítkem.

Poznámka:
vypadá to, že se jedná o podobné zařízení, jaké jsme vám ukázali v článku NOKIA připravuje novou sadu vychytávek pro mobily .

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.08, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Klíčenka HTC Fetch s Bluetooth 4.0" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Threading Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 03.04. 2023 - 03:41:29
Welcome to our website! You http://various-styles.doorblog.jp/ [various-styles.doorblog.jp] can have a good selection of many tungsten long rods different tungsten carbide stock brands Surface Milling Inserts on our site, such as products. Even though they are cheap, they had made by the special inserts steel inserts best materials and the best quality. You deep hole drilling inserts can have a strong sale-support tungsten rods from space here! It is free order worldwide! More buy more discounts! Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund