Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Kobe nabízí pro Synology NAS servery prodloužení záruky

Sponzorované odkazy:


Firma Kobe jako distributor Synology Inc. přináší možnost dokoupení prodloužené záruky pro NAS servery Synology a to o jeden rok, nebo o dva roky. Pro vybrané modely je k dispozici i volitelný expresní servis.

Firma Synology nabízí kompletní portfolio NAS produktů od domácích modelů až po firemní řešení. Standardní záruku výrobce, která je dva roky na nižší a střední série a tři roky na vyšší série umožní nyní firma Kobe rozšířit o další jeden, nebo dva roky. Toto prodloužení je za příplatek dostupné pro kompletní produkční řadu výrobce.

Příplatek za prodloužení záruky o jeden rok je dostupný za 12% ceny produktu, prodloužení o dva roky je za 20% z ceny produktu. Během prodloužené záruky se řeší případné reklamace opravou, eventuálně výměnou za stejný, nebo lepší model.

Volitelný Expresní servis má zajistit prioritní řešení situace pro zákazníky, kteří požadují rychlejší reakci v případě závady na produktu. Za příplatek je možno nyní objednat 48-hodinový servis pro vybrané modely (DS1513+ a DS1813+), projektově je možno tuto službu poskytnout i pro další Synology produkty. Místem řešení Expresního servisu je servisní oddělení Kobe v Praze. Tato služba je poskytována pouze po dobu standardní záruky výrobce.

Reselleři tak mají k dispozici garance, které dále posílí postavení produktů Synology na trhu a zvýší prodejní potenciál, zejména u větších projektů. Spolu se službou Synology Replacement Service Europe, což je systém přímého servisu výrobce pro nejvyšší modely XS a XS+ tak zákazníci mohou využít jak delší záruky, tak i urychleného procesu výměny vadných produktů. Celkově tak lze minimalizovat potenciální prostoje způsobené výpadkem hardware.

Příplatek za Expresní servis - doporučené prodejní ceny bez DPH:
Synology DS1513+: 6.800 Kč
Synology DS1813+: 7.400 Kč

Stručně o společnosti Synology
Společnost Synology založená v roce 2000 je dynamická společnost, která se věnuje vývoji výkonných, spolehlivých, všestranných a ekologicky šetrných NAS serverů (Network Attached Storage). Cílem Synology je nabízet uživatelsky přívětivá řešení a spolehlivý zákaznický servis pro široké spektrum uživatelů od domácího po podnikové nasazení.

Více informací naleznete na stránkách Synology.

Stručně o společnosti KOBE
Firma KOBE je česká společnost založená v roce 1993 jako specializovaný distributor s přidanou hodnotou. Počáteční zaměření na příslušenství pro notebooky a PDA dnes rozšiřuje i široká nabídka modulů pro mobilní datovou komunikaci, GPS, SSD disky a datová úložiště. Významnou produktovou řadou jsou populární NAS servery od domácích verzí až po výkonné podnikové modely. Další činností je vývoj specializovaného software na zakázku a vlastní hardwarový vývoj, v současné době to je internetový fotoobraz i-Frame.

Základní motto firmy je nabízet kvalitní a ověřené produkty spolu s odborným zázemím, předprodejní konzultace, školení, nadstandardní servis a individuální přístup. Odborný kredit KOBE podtrhuje i členství v evropské asociaci firem zabývajících se distribucí mobilních zařízení - VADnet Europe (dříve "Mobile Partners International" – od r. 1994). Toto členství umožňuje přístup k nejnovějším technologiím, sdílení know-how a efektivnější distribuční politiku. Více informací naleznete na stránkách www.kobe.cz

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 03.10, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Vybíráme z KOBE
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Vybíráme z KOBE

"Kobe nabízí pro Synology NAS servery prodloužení záruky " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.76 sekund