Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6603
Komentářů: 1934

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Dostihne Windows Phone Android v roce 2014?

Sponzorované odkazy:


Řeč je samozřejmě o počtu dostupných aplikací, jak to před časem prorokoval Joe Belfiore - viceprezident a manažer pro Windows Phone společnosti Microsoft.

Bez ohledu na přesný celkový počet aplikací se ztrácí smysluplnost námitek na chybějící "klíčové" aplikace pro Windows Phone platformu a srovnávání s Androidem. Označení "klíčové" berme spíše jako pracovní nebo účelový pojem, protože skutečně správně by se mělo hovořit o "populárních" aplikacích. Populární aplikace a jejich varianty na různých platformách jsou důležité zejména pro migrace z jiných platforem.

Je to celkem logické, protože lidé chtějí používat stejné programy, bez ohledu na to, jaký operační systém mají na mobilu. Pro Microsoft to představuje výzvu a velkou šanci eliminovat jeden z obvyklých argumentů proti své platformě. Vzhledem k tomu, že Windows Phone má náskok v integrovaných fotoaparátech s PureView od NOKIA, budou stále slyšitelnější argumenty, že migrace z Androidu se nedotkne zvyků používat oblíbené programy. Microsoft, ale i vývojáři pro to za poslední rok udělali skutečně hodně a dnes je jen velmi málo populárních aplikací, které na Windows Phone nenajdeme. Dokazuje to i níže uvedené video. Je tedy dost dobře možné, že v "klíčových" aplikacích bude rok 2014 tím rokem, ve kterém se Windows Phone vyrovná Androidu. Nedávno jsme vydali článek Windows Phone překonal kritické množství aplikací, který přináší přesnější čísla a potvrzuje trend...

Zdroj zprávy je zde a tady se můžete podívat na bleskové ukázky několika klíčových aplikací....

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.12, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Dostihne Windows Phone Android v roce 2014?" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund