Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6610
Komentářů: 2019

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Přepište svoje aplikace z Androidu na Windows Phone a získejte podporu zdarma

Sponzorované odkazy:


Palmserver.cz vyhlašuje podporu pro české vývojáře, kteří mají povedené aplikace pro Android OS a možná zvažují případné vydání jejich variant pro Windows Phone 8.x.

Proč Windows Phone?
Platforma Windows Phone je nyní druhou nejsilnější mobilní platformou v ČR. Nedávno překonala iOS od Apple a daleko za sebou zanechala i BlackBerry od RIM. Stala se tak významnou alternativou na českém trhu pro zákazníky kupující nové dotykové mobily a potažmo i aplikace.

Windows Phone je atraktivní nejen díky levnějším modelům, ale také díky špičkovým smartphone NOKIA Lumia 925, Lumia 1020 a Lumia 1520, které v mnoha ohledech překonávají svou hardwarovou výbavou známé TOP modely s Androidem. Výhodou těchto modelů jsou bezkonkurenční fotoaparáty s technologií PureView, ale také displeje a další unikátní řešení. Pro uživatele je pak tato platforma přitažlivá i díky rozsáhlému ekosystému Microsoftu, který zahrnuje známé kancelářské aplikace MS Office, návaznost na desktopová Windows 7/8/8.1 a další služby.

Co nabízíme?
Abychom Windows Phone ještě více podpořili, pořádáme speciální časově omezenou akci, která by měla pomoci těm vývojářům, kteří své stávající aplikace z platformy Android OS vydají také pro Windows Phone 8.x.

Vývojářům, kteří doloží, že po 20.12.2013 vydali první verzi aplikace pro Windows Phone, kterou před tímto datumem měli registrovanou v Google Play, nabízíme zdarma vlastní recenzi a 1 ks PR článku. PR článek má rozsah A4 a může obsahovat až 2 obrázky o šířce 500px a délce 700px s velikostí max. 100 KB/ks. Akce trvá do konce února 2014 a v případě širšího zájmu může být prodloužena.

Akce se týká pouze tzv. "užitečných" aplikací. Hry, tapety na plochu, odkazy a obrázkové výběry nebo jiné formy sexuálně zaměřeného, kontroverzního nebo dokonce nelegálního obsahu nechceme podporovat. Totéž se týká i velmi jednoduchých aplikací, aplikací se špatnou kvalitou nebo s problematickými právy. Chceme podporovat pouze takové programy, které mají praktickou užitnou hodnotu pro uživatele a obohatí Windows Phone Store o kvalitní české aplikace.

Proč je pro vás tato akce přínosná?
  1. Rozšíříte počet svých zákazníků v dynamicky se rozvíjející oblasti
  2. Uživatelé Windows Phone mají stejně jako uživatelé iOS větší tendenci platit za zdařilé aplikace, než je tomu na platformě Android. Statistiky opakovaně dokládají, že vaše příjmy mohou být větší na platformě Windows Phone, a to jak u placených programů, tak u programů, kde jsou zdrojem příjmů reklamy.
  3. Nemusíte nikde platit za reklamu. Recenze na Plamserver.cz rozšíří povědomí o nové aplikaci pro Windows Phone mezi vaše potenciální zákazníky rychle a bezplatně.
  4. PR článek si můžete vybrat do 6ti měsíců od recenze, takže můžete upozornit veřejnost na jinou aplikaci, na vaše vývojářské služby, možnosti vaší firmy nebo třeba na variantu aplikace pro jinou platformu.

Proč Palmsserver.cz?
Jsme na trhu od roku 2000. Máme největší českou databázi vlastních recenzí pro Android a pravděpodobně i největší světovou databázi vlastních recenzí pro předcházející mobilní systém Microsoftu - Windows Mobile. Softwarové recenze pro mobilní zařízení v takovém rozsahu nedělá na českém ani slovenském Internetu nikdo, a to ani v řádově srovnatelné míře. Recenze vašeho produktu tedy bude v dobré společnosti. Naše aktuální podpora pro Windows Phone je pro vás zdarma, takže ušetříte za reklamu a pokud je vaše aplikace zajímavá a kvalitní, můžete očekávat významný nárůst zájmu zákazníků o vaše programy.

Jak nás kontaktovat?
Na e-mailu info(zavináč)palmserver.cz

Další ujednání
Společnost Dynatron s.r.o. jako provozovatel Palmserver.cz si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky a pravidla této akce. Společnost Dynatron s.r.o. si rovněž vyhrazuje právo rozhodnout o vyřazení jakékoli aplikace z této akce, pokud nebude vyhovovat aktuálním podmínkám akce nebo splňovat nároky na kvalitu aplikace. Proti těmto rozhodnutím neexistují opravné prostředky.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 18.12, 2013  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Přepište svoje aplikace z Androidu na Windows Phone a získejte podporu zdarma" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund