Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6610
Komentářů: 2019

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Hravé písničky - naučte děti české lidové písničky

Sponzorované odkazy:


Hudba má velký význam pro harmonický rozvoj dítěte. Hravé písničky je veselá česká aplikace pro děti a rodiče, která přichází na displeje iPadů, iPhone a tabletů nebo mobilů s operačním systémem Android OS. Naučte svoje děti zpívat!

Hlavním cílem firmy Famiredo s.r.o. je tvorba zábavných aplikací s hudební tématikou. Program „Hravé písničky“ připravuje nejmenší posluchače na vstup do zábavného i kouzelného světa hudby a protože je určen pro malé děti, jde na to hezky zlehka a hravou formou.

Program je určen pro příjemnou rodinnou zábavu. Krásnými a navíc rozpohybovanými obrázky od českého výtvarníka Radka Zmítka a melodiemi z hudební dílny Anežky Šubrové pobaví 10 vybraných lidových písniček...

Celá aplikace je pečlivě navržena tak, aby rodiče mohli dětem snadno ukázat, jak se ovládá i jak se mění nastavení. Zprvu asi pod dozorem, ale později samo si může dítě měnit hlasy (mužský, ženský, dětský) a jejich kombinace.

Pro trochu odrostlejší nebo zkušenější děti lze zvolit i hudební zápis se slovy písničky. Použít lze i vlastní nástroj pro doprovod.

Možnost doprovodného vyťukávání zase děti naučí vnímat rytmus písniček...

Program na konci písničky vyhodnotí, jak toto vyťukávání do rytmu šlo. Zobrazí až pět rozkvetlých kytiček. Jako bonus je v programu umístěna relaxační obrazovka "zahrádka", kde lze postupně sledovat vývoj učení. Za každou přehranou písničku přibude něco nového do zahrádky. Někdy je to nová kytička, předmět na plotě nebo povyroste strom...

Hudba je neocenitelný pomocník při rozvoji mnohých dovedností a pozitivních vlastností dětí. Většina dětí hudbu ráda poslouchá a ještě raději ji aktivně provozuje, když se tomu naučí. Na tom je založena i tzv. muzikoterapie, která pomáhá odstraňovat různé psychické, výchovné i zdravotní potíže. Snižovat stres, strach nebo třeba hyperaktivitu dětí. S aplikací Hravé písničky můžete sílu hudby využít ve prospěch dítěte a dát mu do života velmi cenný vklad - lásku k hudbě, smysl pro harmonii a také zdravé sebevědomí, které ke zpívání rovněž patří.

V přípravě - bonusová hra
Abychom hru ještě více dětem zpříjemnili, připravujeme bonusovou hru s barevnými bublinkami a tóny. Smyslem hry je opět posílit vnímání rytmu. Na pozadí hry bude hrát melodie a v jejím rytmu budou vycházejí čtyři proudy bublinek, které musí chytat vždy stejnobarevní ptáčci. K tomu slouží čtyři barevná tlačítka s velikostí, která umožnuje ovládání i malým dětem. Interně máme vyzkoušeno, že dětem se hra velice líbí. Bezplatná aktualizace Hravých písniček s touto hrou bude vydána brzy. Pro Android v příštím týdnu a pro iOS trochu později.

Hravé písničky si můžete stáhnout z Google Play, pokud máte Android nebo z iTunes pokud máte tablet iPad nebo mobil iPhone od Apple.

Navštivte také oficiální stránky Famiredo.com nebo se podívejte na živou ukázku aplikace Hravé písničky...

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.01, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Hravé písničky - naučte děti české lidové písničky" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Hravé písničky - naučte děti české lidové písničky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 28.01. 2014 - 14:47:31
Už ji máme a je supr. Jen by to chtělo trochu více písniček a klidně za příplatek.


[ Odpovědět ]

Re: Hravé písničky - naučte děti české lidové písničky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 29.01. 2014 - 11:25:45
Na informaci o teto aplikaci jsem nekde pred casem narazil a mam ji na androidim tabletu. Nas prcek vzdy zaujate posloucha a pisnicky se mu libi.
Hledal jsem i v iTunes pro manzelcin iPad ale nebyla k mani - ted vidim ze uz i tam se da stahnout.
Zatim nijak systematicky nevytukavame, tak jsem netusil co tam ta obrazovka se snekem dela - dik za vysvetleni.
Primlouval bych se za nejaky zamek obrazovky - desetimesicni dite asi neni presne cilova skupina, ale kdyz vidi ze vytukavam tak chce taky a pravidelne spusti nejake upozorneni z listy pripadne prepne do jine aplikace. Pri opetovnem navratu neni mozno pokracovat uprostred pisnicky, nybrz se musi vybrat a spustit znova.


[ Odpovědět ]
Re: Hravé písničky - naučte děti české lidové písničky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 29.01. 2014 - 11:55:05
 
Vyťukávání baví naši malou nejvíce (1,5 roku) , ale udatně se pokouší i zpívat. Žena tvrdí, že jí to jde stejně jako mi, když mě švára opije domácí slivovičkou. Takže dobrá apka :o)


[ Odpovědět ]
Re: Hravé písničky - naučte děti české lidové písničky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 03.02. 2014 - 12:27:55
 
Tak s tim iPadem mam smulu. Program vyzaduje iOS7. Manzelcin veteran umi maximalne iOS5. Verim tomu ze program by chodil i na starsi verzi OS, ale autori asi nemaji moznost jej takto otestovat.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund