Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6514
Komentářů: 1873

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak zašifrovat svůj Android (videonávod)

Sponzorované odkazy:


Zabezpečení mobilu nabírá na aktuálnosti po mediálním skandálu s masivním šmírováním bezpečnostních služeb. Ale to ani zdaleka není jediným důvodem, proč se o zabezpečení svého mobilu zajímat.

Není pochyb o tom, že eskapáda pana Showdena spustila všeobecný zájem o bezpečnější komuninaci, a je to asi jediný pozitivní výsledek této smutné kauzy. Nicméně, bezpečnost našich mobilů je ohrožena především instalací příliš zvědavých aplikací, které jsou nezřídka zneužity pro prohledávání osobních kontaktů, sledování uložených fotografií, videí, polohy nebo návyků. Další jsou aplikace (rovněž dobrovolně nainstalované samotnými uživateli), které obsahují malware, což může mít dalekosáhlé následky nejen na soukromí, ale také na peněženky (piny, hesla, bankovní informace, přístupy k účtům a e-mailům atd.). Třetí nejvážnější hrozbou je ztráta mobilu a čtvrtou je nežádoucí všetečnost přátel, kamarádů, partnerů a spolupracovníků. Tyto 4 nejvážnější hrozby jsou tím nebezpečnější, čím větší úlohu hraje chytrý mobil v našem životě a takových funkcí přibývá. Mobil se často stává aktivním svědkem fakticky všech každodenních činností a svou "paměť" může otevřít prakticky každému, kdo se k němu dostane. Z tohoto důvodu je užitečné se věnovat problematice zabezpečení více než kdy jindy.

<ú> Kolegové z Pocketnow připravili videonávod a několik užitečných rad...

Další rady najdete zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 05.02, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Jak zašifrovat svůj Android (videonávod)" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Jak zašifrovat svůj Android (videonávod) (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.01. 2016 - 03:20:58
kiyoumins new balance [www.newbalancesoldes.fr], celine bags [www.celine-handbags.org], prada shoes [www.prada-outlet.in.net], oakley vault [www.oakleysunglasses.ar.com], oakley sunglasses cheap [www.oakley--sunglasses.com.co], ralph lauren [www.poloralphlauren-pascher.fr], Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.53 sekund