Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6549
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Český časovač a stopky pro Windows Phone

Sponzorované odkazy:


Pan Jan Kalfus dal k dispozici svou aplikaci Stopwatch+Timer v1.0 pro Windows Phone. Jednoduché stopky jsou stejně praktické jako nepostradatelný časovač. Vše je zdarma a jistě potěší i čeština.

Pěkná, jednoduchá aplikace, která má smysl. Měří čas nebo odpočítává jeho délku. Aplikace má standardní a rychlou instalaci a nevyžaduje žádná všetečná práva, takže instalace se není třeba obávat...

Přepínání mezi stopkami a časovačem je v jednoduchém horizontálním listování. Vše je pěkně velké a přehledné, takže aplikaci mohou snadno ovládat i uživatelé se slabším zrakem...

Stopky umí i mezičasy. Nastavení časovače, resp. časového úseku, od kterého má odpočítávat, je pomocí velké numerické klávesnice. Odpadá tak sice efektní , ale zdlouhavé "rolování", které mají některé konkurenční programy...

Aplikace je tak jednoduchá, že nemá ani žádné nastavení. Pouze ze spodní lišty se dostaneme k "povinné" informaci o aplikaci a odkazu na internetové stránky, kde jsou další informace v angličtině a třeba i možnost podpořit autora v další vývoji aplikací finančním darem...

Zdarma můžete stahovat z Windows Phone Store. Praktický a jednoduchý program, který funguje, jak má a na nic si nehraje a neobtěžuje zbytečnostmi. Doporučujeme vyzkoušet.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.02, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"Český časovač a stopky pro Windows Phone" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Český časovač a stopky pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 06.02. 2014 - 12:14:32
Díky za tip. Můžu smazat stopky, které neměly časovač. ten potřebují více. Bylo by fajn, kdyby se dalo nastavit primární otevření časovače a nemuselo se přepínat ze stopek. V.


[ Odpovědět ]
Re: Český časovač a stopky pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 06.02. 2014 - 12:17:40
 
se přidám, že úplný luxus by bylo, kdyby si člověk mohl nastavit 3 vlastní časovače. Třeba č1 - 5minut, č2 -15 minut a č3 - 25 minut.


[ Odpovědět ]
Re: Český časovač a stopky pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 19.04. 2021 - 15:01:31
 
In 2020, Josep Maria Bartomeu made a shocking statement following his resignation as President of Barcelona. He revealed that the club accepted a proposal to join the European Super League.

Then recently, the New York Times reported that there were 12 clubs from England, Italy and Spain that agreed to hold the European Super League. The report was later responded to by UEFA and FIFA, accompanied by criticism. m.nobartv.my.id , nobartv.my.id/nl , nobartv.my.id/de , nobartv.my.id/sp , nobartv.my.id/en The two parent football organizations stated that all parties involved in the European Super League would receive harsh penalties. Clubs are not allowed to participate in domestic competitions, while their players are prohibited from joining the national teams of their respective

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Český časovač a stopky pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 06.02. 2014 - 12:34:35
Rád bych dodal, že v příští verzi přibyde možnost, aby aplikace běžela na pozadí a také bude možné zapnout, aby telefon zhasnul sám. Novou verzi jsem již poslal ke schválení a měla by se objevit ve Store během několika příštích dnů.

Co se týče vychozí stránky, myslím, že by to neměl být problém takové nastavení přidat, takže jej nejspíše v další verzi uvidíte.

Více časovačů zatím přidávat neplánuji. Pokud by se ale ukázalo, že je o tuto funkcionalitu větší zájem, tak ji přidám.

Jan Kalfus


[ Odpovědět ]
Re: Český časovač a stopky pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 14.06. 2014 - 12:29:57
 
Dobrý den, pane Kalfusi, s velkou spokojeností jsem používal vaši aplikaci, ale chtěla aktualizaci, která nešla dokončit. Zkusil jsem odinstalovat, bohužel opětovná instalace již nejde provést (kód chyby 80004005). Je nějaká šance získat aplikaci znovu? Ostatní aplikace z marketu mi normálně instalovat jdou. Děkuji předem za vaši odpověď. A. P.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.93 sekund