Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6539
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Copak.cz - přehled akcí nejen pro Windows Phone

Sponzorované odkazy:


Horká novinka Copak.cz je multiplatformní a kromě Windows Phone existuje i ve variantách pro iOS a Android. Je to pěkný a užitečný program pro lidi, které zajímají různé akce a hledají tipy na trávení volného času. Ve všech dostupných variantách je zdarma a je možno jej použít na chytrých mobilech, tabletech i PC. Podívejte se na ukázku.

Oficiální stránky, kde je i rozcestník pro instalaci mobilních aplikací pro jednotlivé platformy je na copak.cz. Projekt má zajímavý nápad. Alespoň zatím si nedělá ambice na všeználka, resp. na program , který ví o úplně každé akci v celé zemi, ale spíše nabízí něco jako "první pomoc". Jedná se tady o mix zajímavých pořadů v TV, divadelních představení, kulturních a společenských akcí, výstav a tak podobně. Ostatně, podívejte se na to sami.

Instalace je standardní a program nevyžaduje žádná nadbytečná nebo všetečná práva. Sám si podle polohy určí kraj, ve které se uživatel nachází a podle toho nabídne přehledný mix tipů, a to seřazený po dnech. Uživatel tak ví, co je dnes, co zítra a na co by se mohl podívat třeba až za několik dní. Po pravé straně přehledu je u každé akce výběr několika možností. Ta první dovoluje nastavit akci do oblíbených a druhá nabízí upozornění na vybranou akci přímo do kalendáře...

Další volba zase umožní sdílení a poslední otevře původní internetové stránky, kde je detail akce. Pokud uživatel nepotřebuje tyto detailní tipy, může horizontálním listováním přepnout na obrazovku Přehled, kde je zjednodušená nabídka.

I z té se ovšem dá rozkliknutím snadno dostat na detail...

Aplikace si sama automaticky vyhledá region, podle vaší aktuální polohy, ale není problém si vybrat jiný(například když se vracíte s delší cesty, resp. z jiného kraje). Stačí ťuknout na místo, kde je název aktuálně nastaveného kraje...

V jiném kraji je pochopitelně zcela jiná nabídka akcí a tipů...

Po kliknutí na logo Copak.cz se dostaneme na info o aplikaci...

Jednoduchá aplikace, kterou můžeme doporučit. Nenahradí sice dlouhé vyhledávání na Internetu a procházení mnoha portálů, které jsou zaměřeny na volnočasové aktivity a doporučení kulturních akcí, ale rychle a operativně nabídne několik vybraných zajímavostí z daného regionu, když je třeba vymyslet, co s volným časem.

Pokud máte Windows Phone, naleznete aplikaci k bezplatnému stažení ve Windows Phone Store. Zdarma můžete aplikaci stahovat z Google Play, pokud máte Android nebo z iTunes, pokud máte iPhone nebo iPad.

Tady je ukázka pro Android...

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.02, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"Copak.cz - přehled akcí nejen pro Windows Phone" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund